بادکنک فویلی الماس طلایی 5 تکه
بادکنک فویلی طرح الماس طلایی بصورت ست شده به تعداد 5 عدد از بادکنک های فویلی که 2 عدد بشکل ستاره و 2 عدد قلبی و 1 عدد بشکل الماس با رنگ زرد و سفید می باشد که تشکیل دهنده یک پک 5 تایی می دهد.
     15,000 تومان
شناسه کالا در انبار: 12345679059
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

بادکنک های فویلی با طرح الماس طلایی

بادکنک های فویلی نسبت به بادکنک های لاتکسی دارای طرح های شاد و متنوع تر می باشند. همچنان میزان ماندگاری گاز هلیوم داخل این بادکنک ها بسیار بیشتر نسبت به بادکنک های لاتکس می باشد.

 

این محصول به عنوان لوازم تولد، لوازم جشن، لوازم مهمانی بکار می رود می تواند زیبایی خاصی به مهمانی شما بخشد

ارسال رایگان تهران حتی با خرید 1000 تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

 

 

مشخصات محصول

طرح بادکنک 2 عدد بادکنک ستاره ای به رنگ طلایی
طرح بادکنک 2 عدد بادکنک قلب
طرح بادکنک 1 عدد بادکنک به شکل الماس
بادکنک فویلی باب اسفنجی 5 تکه
این سری از بادکنک ها از نظر قیمتی نیز بصرفه است و با طرح های شخصیت های معروف کارتونی طراجی شده است. اگر برای برپایی جشن عزیزانتان طرح باب اسفجی را در نظر گرفته ایید، از این ست نیز استفاده نمایید.

15,000 تومان

بادکنک فویلی دامادی 5 تکه
طراحان لوازم جشن معمولا برای هر مراسم و هر شخصیتی یک طرحی را در نظر گرفته اند که هم بتوان در مراسمات مربوطه استفاده کرد و هم بشود بصورت یک کادوی کوچک و فانتزی استفاده شود یکی از این مدل بادکنک های فویلی بادکنک فویلی طرح دامادی در یک پک 5 تایی می باشد که در طراحی فضای جشن عروسی و یا نامزدی بکار خواهد آمد.

15,000 تومان

بادکنک فویلی رد پا دختر 5 تکه
این مدل بادکنک دقیقا همتای مدل پسرانه خودش است که هم می تواند یه هدیه به عزیزانتان باشد و هم در تزیین فضای مهمونی می توان ازش استفاده کرد که به لحاظ قیمتی نیز کاملا بصرفه می باشد.

15,000 تومان

بادکنک فویلی فروزن 5 تکه
اگر برای تم مراسم جشن عزیزانتان شخصیت محبوب کارتونی فروزن را در نظر دارید از بادکنک فویلی طرح فروزن در یک پک 5 تایی هم می تواند در طراحی فضا استفاده نمایید و برای داشتن اطلاعات کامل از 5 عدد بادکنکی در این پک قرار دارد می توانید به توضیحات و مشخصات کالا مراجعه بفرمایید.

15,000 تومان