یکی از پرکاربردترین بادکنک ها در لوازم جشن تولد، بادکنک Happy Birthday است. 

در فروشگاه اینترنتی شوکوباکس بادکنک فویلی Happy Birthday در رنگ های متفاوت موجود است که می توانید در کنار سایر لوازم جشن آن را در سبد کالایی خود تهیه کنید.

بادکنک هپی برد دی از 13 حرف Happy Birthday تشکیل شده است.

بادکنک فویلی Happy birthday در دو نوع رنگی و تک رنگ موجود است.

بادکنک تولد مبارک فویلی طلایی ربان دار
بادکنک تولد مبارک فویلی طلایی ربان دار یکی از ارکان اصلی طراحی فضای جشن تولد شماست. این بادکنک با ترکیب حروف انگلیسی تشکلیل جمله تولدت مبارک را داده است و با ربان همرنگی در بسته بندی آن است می توانید در جای که در نظر دارید آویزانش کنید

15,000 تومان

بادکنک تولد مبارک فویلی آبی طرح دار
بادکنک تولد مبارک فویلی آبی طرح دار با مدل رباندار خود یکی است و فقط ربان مخصوص آویزان کردن را در بسته بندی خود ندارد ولی همان زیبایی رنگ آبی با خالهای قلبی را دارید و با چسب مخصوص بادکنک که در سایت ما قابل تهیه است می توانید براحتی به هر نقطه ایی که دلتان می خواهد بچسبانید.

15,000 تومان

بادکنک تولد مبارک فویلی آبی طرح دار ربان دار
بادکنک تولد مبارک فویلی آبی طرح دار رباندار حروف انگلیسی تولدت مبارک با رنگ آبی و خال های سفیدی به شکل قلب را در کنار هم دارد تا هم با رنگ آبی خود آرامش را به طراحی فضای شما بدهد و هم با ربانی که دارد بتوانید در کنار هم قرارش دهید و به هر نقطه ایی که خواستید آویزانش کنید

20,000 تومان

بادکنک تولد مبارک فویلی رنگارنگ روبان دار
بادکنک تولد مبارک فویلی رنگارنگ روبان دار همانند مدل خالدار رنگارنگ خودش می باشد ولی خال های سفید قلبی شکل در حروف را ندارد و زیبایی خاص خود را دارد چرا که ترکیب این همه رنگ شاد در کنار هم واقعا جذاب می باشد و براحتی با تمام لوازم تم مراسم شما ست می شود.

20,000 تومان

بادکنک تولد مبارک فویلی صورتی طرح دار روبان دار
بادکنک تولد مبارک فویلی صورتی طرح دار روبان دار، خال های قلبی شکل سفیدی در خود دارد که ترکیب رنگی زیبایی را بخودش گرفته و از آنجایی که رنگ صورتی فضا را رمانیک تر می کند انتخاب خوبی برای طراحی شما است.

20,000 تومان

بادکنک فویلی حروف تولد مبارک (هپی برس دی) رنگارنگ طرح دار
بادکنک تولد مبارک فویلی رنگارنگ طرح دار این مدل نیز تمام مشخصات مدل روباندار خود را دارد بجز روبان مخصوص آویزان کردن که مشکلش با چسب مخصوص بادکنک که در سایت ما قرار دارد قابل حل است

15,000 تومان

بادکنک تولد مبارک فویلی طلایی
بادکنک تولد مبارک فویلی طلایی تنها تفاوتی که با مدل روباندار خود دارد این است که روبانی برای کنار هم قراردادن حروف و آویزان کردن ندارد و باید از چسب بادکنک که در سایت ما هست نیز استفاده نمایید.

15,000 تومان

بادکنک تولد مبارک فویلی رنگارنگ طرح دار روبان دار
بادکنک تولد مبارک فویلی رنگارنگ طرح دار روبان دار یکی از مدل های زیبای بادکنک حروفی است چراکه ترکیبی از رنگهای بنفش و صورتی و آبی و قرمز و نارنجی و سبز دارد و هر حرف با یک رنگ شاد و طرح خال قلبی تولید شده است و در ست کردن با باقی اقلام دست شما را باز تر کرده است.

20,000 تومان

بادکنک تولد مبارک فویلی نقره ای
بادکنک تولد مبارک فویلی به رنگ نقره ای با مدل رباندار خود یکی است و فقط در بسته بندی خود ربانی برای آویزان کردن ندارد و شما باید از چسب های بادکنک استفاده کنید که در سایت ما قابل تهیه می باشد.

15,000 تومان

بادکنک تولد مبارک فویلی نقره ای روبان دار
بادکنک تولد مبارک فویلی نقره ای روبان دار که با ربانی که در بسته بندی آن است می توانید حروف را در کنار هم قرار بدهید و در جای لازمش آویزان کنید. رنگ نقره ایی آن جلوه خاصی به طراحی فضای شما خواهد داد.

20,000 تومان

بادکنک تولد مبارک فویلی صورتی طرح دار
بادکنک تولد مبارک فویلی صورتی طرح دار تنها تفاوتی که با نمونه رباندار خود دارد، روبانی است که برای کنار هم قرار دادن حروف و آویزان کردن را ندارد و شما باید از چسب مخصوص بادکنک که در سایت ما موجود است باید استفاده نمایید.

15,000 تومان