امروزه انقدر تنوع در طعم و شکل بیسکوئیت ها زیاد شده است که نمی توان همه آنها را بصورت یکجا در یک فروشگاه پیدا کرد خرید بیسکوئیت جزء جدا نشدنی از سبد محصولات غذایی روزانه ما می باشد. چه کوچک چه بزرگ برای مان فرقی ندارد اول صبح صبحانه خورده اییم یا نه باز نیاز به میان وعده ایی داریم. حال چه در سرکار چه در مدرسه بیسکوئیت ها جای این میان وعد ها را بخوبی برای ما پر کرده اند.

بهرحال عاشقان شکلات، بیسکوئیت های شکلاتی مورد علاقه خود را تهیه می کنند و عاشقان کاکائو همچنین و یا هر طعمی که از ذهن بگذرد خلاصه بیسکوئیتی برایش هست که بشود آن را خرید و طعم دلخواه خود را هروز صبح یا عصر چشید.

شوکوباکس سعی دارد همیشه خوب های این محصولات غذایی را  مانند هوبی ، کافی جوی ، رویال ، ریسز ، نستله و ... را در کنار هم قرار دهد تا مشتریان بتوانند خرید مناسب خود را براحتی انجام دهند.

ویفر بستنی شکلاتی اوزمو
کرم فندق مخلوط وفل "بستنی" را تهیه می کند که با قطعات شکلاتی و آب نبات کوچک پر شده است.

2,250 تومان

کوکی رویال دنسک 450 گرمی
بیسکوئیت و کوکی با بسته بندی فلزی با طراحی بسیار زیبا جعبه و طعم عالی که برای هدیه دادن نیز مناسب می باشد و ساخت کشور دانمارک می باشد.

38,000 تومان

کرارکر 100 گرمی توک با طعم پیتزا
کراکر نمکی توک با طعم پیتزا بیسکوییت توک چاشنی مناسب برای میان وعده و پذیرایی می باشد

7,400 تومان

بیسکوئیت سبزیجات لکسوس
پک بیسکوئیتی است که از طمعهای شکلاتی-پنیری-کره بادام زمینی و سبزیجات تشکیل شده است. این بیسکوئیت در بسته بندی های 2 تایی که در بسته های بزرگ 12 تایی طراحی شده اند

11,000 تومان

بیسکولاتا شکلاتی لیوانی
یک لیوان پر از کوکی های طرح دار و بالشتکی خوشمزه و ترد که روی لیوان آن عکسو مدلهای کوکی های داخل آن را کشیده و 125 گرم وزرن آن است

8,000 تومان