تم تولد چندین سال است که بین خانواده های ایرانی بسیار مهم قلم داد می شود و همه در مراسمات تولد خود و یا عزیزان خود یک تم را برای اجرا و دیزاین و طراحی تم تولد در نظر می گیرند و این تم برحسب شخصیت طرف و یا علاقه خاص آن به شخصیت ها و یا رنگها و نقش و نگار انتخاب می شود.

تم های تولد در بین سنین مختلف متفاوت می باشد مثلاً در رده سنی کودکان تا نوجوانان از شخصیت های کارتونی معروف جهانی استفاده می شود مانند پوکویا، ماشا، مرد عنکبوتی، بن تن و مک کوئین و... در سنین بالاتر از تاج های طلایی و قهوه ایی و یا تیم های ورزشی مانند رئال مادرید و بارسلونا و... یا برای کودکان مراسمی جزء رسوم است که برای در آمدن اولین دندان نوزادان برپا می شود که بسته به جنسیت کودکتان شما می توانید از تم مخصوص دندان استفاده نمایید.

تم های تولد شامل چندین قلم خاص می باشد مانند ریسه ها و لیوان و بشقاب و چاقو و چنگال، کلاها و ... که در کنار اینها شما می توانید از باقی لوازم با همان طرح تم انتخابی خریدتان را کامل نمایید و جشن تولد و یا مراسمات این چنینی خود را به خوبی هر چه تمام تر برپا کرده و یک شب عالی و پر انرژی را در کنار عزیزان خود سپری کنید.

شوکوباکس معروفترین این تم های تولد را برای شما عزیزان گردهم آورده و خرید شما را به آسانترین حالت ممکن رسانده است.

بهتره بدانید شما می توانید همه اینها را جدا جدا هم خرید نمایید.