از گذشته های دور تا به امروز از سس به عنوان طعم دهنده اصلی محصولات غذایی استفاده می شده تا به امروز که کارخانجات و کمپانی های بسیاری زیادی در رقابت با هم قرار گرفته اند که هر کدام مدل و سبک خاص و یا بهتر بگویم فرمول مخصوصی را در تولید سس و طعم دهنده های خود دارند و به شدت از آن حفاظت به عمل می آورند، کمپانی های همانند تاباسکو و کیمبال و هرشیز و هینز ومکدونالد و کنز و ناندوز و... که هر کدام طعمهای بسیار زیادی در سبد سس ها و طعم دهنده های تولیدی خود دارند چرا که همیشه در کنار هر محصول غذایی جای سس و طعم دهنده به آن محصول و یا غذا ، خالی احساس می شود. در فروشگاه شوکوباکس شما هر مدل سس و طعم دهنده بنام را با هر ذائقه و نوع مصرفی که در نظر دارید می توانید پیدا کنید .

سس سیر و فلفل کیمبال
سس کیمبال در بسته بندی شیشه ای و کاملا طبیعی،حاوی تیکه های فلفل و سیر که تولید آن در کشور مالزی می باشد

7,500 تومان

سس فلفل سبز تاباسکو
سس تند تاباسکو در بسته بندی شیشه ای کوچک و زیبا و تهیه شده از مواد طبیعی و حاوی تکه های طبیعی فلفل سبز می باشد که ساخت کشور مکزیک می باشد.

8,500 تومان 2,500 تومان

سس فلفل قرمز کیمبال
سس کیمبال در بسته بندی شیشه ای و کاملا طبیعی و حاوی تیکه های فلفل قرمز که تولید آن در کشور مالزی می باشد

7,500 تومان

سس فلفل قرمز تاباسکو
سس تند تاباسکو در بسته بندی شیشه ای کوچک و زیبا و تهیه شده از مواد طبیعی و حاوی تکه های طبیعی فلفل قرمز می باشد که ساخت کشور مکزیک می باشد.

8,500 تومان 2,500 تومان

سس گوجه فرنگی کیمبال
سس کیمبال در بسته بندی شیشه ای تهیه شده از گوجه فرنگی طبیعی که تولید آن در کشور مالزی می باشد

7,500 تومان

سس سزار کنز
سس مخصوص تزئین سالاد و غذاها و بدون گلوتن که قبل استفاده حتما باید بخوبی مخلوط شود چرا که مواد آن به شکل ته نشین شده است

22,000 تومان