کارت دعوت جشن تولد با لیبل کودک پسرونه
در جشن تولد فرزند پسر خانواده می توانید از تم مخصوص پسرانه استفاده نمایید. تمامی لوازمی که برای آماده سازی تم جشن تولد پسرانه نیاز دارید در فروشگاه شوکوباکس وجود دارد. کارت دعوت جشن تولد با طرح کودک پسرونه یکی دیگر از همین لوازم جشن تولد می باشد.
     4,000 تومان
شناسه کالا در انبار: 12345679134
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

برای برگزاری ‌بهتر و با شکوه تر مراسم تولد باید وسایلی فراهم کنید تا بچه‌ها از مراسم تولدشان لذت ببرند.

کارت دعوت  با لیبل (تم) کودک پسرونه مناسب برای جشن تولد

 

این محصول به عنوان لوازم تولد، لوازم جشن، لوازم مهمانی بکار می رود می تواند زیبایی خاصی به مهمانی شما بخشد

ارسال رایگان تهران حتی با خرید 1000 تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

مشخصات محصول

تعداد در بسته 10
جنس مقوا
رنگ سفید
کشور تولید کننده ایران
ریسه پرچمی طرح بچه پسرونه baby boy
ریسه ها جزء اصلی طراحی فضا های جشن ها هستند و بر روی دیوار ویا حدفاصل بین دیوار ها آویزان می شوند. و با توجه به طرح تم در نظر گرفته شده برای مراسم انتخاب می شوند و از جنس مقوا هستند. ریسه پرچمی تولد با طرح کودک پسرونه یکی از همین مدل ها می باشد.

4,000 تومان

ریسه دالبری طرح کودک پسرونه
یکی دیگر از لوازم تزئینی مهم در طراحی محیط جشن و مراسم، ریسه ها هستند که با طراحی زیبا و هماهنگ با تم مراسم شما قابل انتخاب می باشد.

7,800 تومان

تم تولد کودک پسرونه
هر مراسم و یا جشنی دارای یک سری از لوازم مشخص و اولیه می باشد که ما سعی کردیم آنچه که جزء لوازم اولیه محسوب می شود را در یک پک با طرح و تم یکسان را در کنار هم قرار دهیم که هم مشتری بتواند بصورت یکجا سفارش دهد و وقت کمتری را هدر دهد و یا بصورت جداگانه و مورد دلخواه خود. ست 9 تیکه جشن تولد با تم کودک پسرونه، یکی از این پک های 9 تایی می باشد.

32,000 تومان

بشقاب و لیوان کودک پسرونه
ست بشقاب و لیوان یک بار مصرف جشن تولد حاوی 20 عدد لیوان و 20 عدد بشقاب در هر پک و با طرحهای بسیار متنوع و زیبا (شخصیت های کارتونی معروف محبوب کودکان) وهماهنگ با تم و ست مراسم.

5,000 تومان