از ترکیب بیش از دو نوشیدنی کوکتل گفته می‌شود. البته بهتر است بگوییم ماکتل چرا که غیر الکلیک آن در ایران استفاده بیشتری دارد، امروزه هزاران مدل کوکتل و یا ماکتل در جهان وجود دارد که هرکدام با توجه به ترکیب و نوشیدنی‌ها، شرایط جغرافیایی هر منطقه درست شده‌اند و با ارائه آن در سطح انبوه بسیار زود بعضی از آنها بین اللملی شدن. نوشیدنی و کوکتل ها در طول روز جزء لاینفک محصولات مصرفی ماها هستند. کمپانی های معروفی هستند که هروز ترکیب جدیدی را به رخ رقبای خود می کشند و یکی پس از دیگری ترکیب جدیدتری رو می کند مانند موگوموگو و ریوس و بالتیکا و... که بحق در روزهای گرم روح و روان انسانها را جلای تازه ایی می بخشد.

شوکوباکس هم در این بین این نوشیدنی ها را در کنار هم گرد آورده تا سبد خرید مشتریان خود را کاملتر کند.

 

سودا پریر

6,700 تومان 6,000 تومان

نوشیدنی لوسی فرش آلوورا | lucy beauty fresh aloevera drink
نام آلوورا در لغت به معنای ماده تلخ درخشان می باشد که از کلمه عربی آلوئه بر گرفته میباشد آلوورا در ایران به نام صبر زررد مشهور است آلوورا چنان خواص چشمگیر ومتعددی داردکه نامها والقاب زیادی از قبیل : گیاه درمانگر، گیاه سوختگی ، دکتر گلدنی ، گرزبهشتی را به خود تخصیص داده است . این گیاه بومی آفریقای شمالی است اما در مناطق خشک- گرمسیری و نیمه گرمسیری جهان، هم به عنوان گیاه زینتی و هم گیاه درمانی کشت می کنند. این گیاه در ایران باستان در استان هرمزگان بویژه در بندر لنگه ،بندر سیریک ، ارتفاعات بشاگرد ،قشم ودر بوشهر وسیستان وبلوچستان می روید . ویتامین های موجود در آلوورا A ، B1 ،B2 ، B6 ،B12 ،C ، E و فولیک اسید ونیاسین و مواد معدنی شامل کلسیم ، سدیم ، آهن ، پتاسیم ، کروم ، منگنز ، مس و روی می باشد . در حفظ رطوبت پوست در پوستهای خشک کمک کننده است. در بهبود آثار سوختگی، اثرات ضد التهابی مفید است. قدرت جذب آلوورا 4 برابر سریعتر از آب می باشد. دارای آنزیمهایی نظیر آمیلاز و لیپاز می باشد که برای کاهش چربی و قند خون مفیدند. این معجزه گر خواص ضد لک ، ضد جوش ، آگنه ، چروک ، گوشت اضافه و آفتاب سوختگی و ضد عفونی کننده دارد. گیاه دارویی الوورا در کاهش ریزش مو موثر است.

4,000 تومان 3,000 تومان

نوشیدنی موگو توت فرنگی
نوشیدنی موگو موگو در طعمهای مختلفی تولید می شود که درون هر یک از آنها تیکه های ژله ایی وجود دارد. که در فصل تابستان مزه و معنای متفاوتی برای مصرف کنندگان دارد.

7,500 تومان 6,500 تومان

نوشیدنی موگو موگو انگور فرنگی سیاه | mogu mogu blackgurrant
انگور فرنگی سیاه دارای ویتامین‌های B، A، قندها و مواد معدنی لازم برای بدن است. تمامی این مواد روی سیستم عصبی بدن اثر خوبی می‌گذارد و همچنین سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می‌کند. دم کرده برگ و سر شاخه‌های آن ادرارآور است، باعث تعریق بیشتر می‌شود و با روماتیسم نیز مقابله می‌کند. از این گذشته این دم کرده تقویت کننده‌ی بدن نیز می‌باشد. مصرف این دم کرده باعث تسکین ورم مفاصل می‌شود. توجه داشته باشید این میوه باعث دفع اوره و اسید اوریک نیز می‌شود و در درمان فشار خون؛ تصلب شرائین، اختلالات گردش خون در زمان یائسگی، تورم کبد و یرقان اثر مفیدی به جای می‌گذارد. این میوه باعث دفع اوره و اسید اوریک نیز می‌شود و در درمان فشار خون؛ تصلب شرائین، اختلالات گردش خون در زمان یائسگی، تورم کبد و یرقان اثر مفیدی به جای می‌گذارد

7,500 تومان 6,500 تومان

نوشیدنی موگو موگو پیناکولادا | mogu mogu pina colada
پیناکولادا یک کوکتل خوشمزه اسپانیایی است که مواد اصلی تشکیل دهنده آن شیرنارگیل و آب آناناس می باشد. این نوشیدنی گوارا اولین بار در سال 1954 توسط رامون مونچیتو ابداع شد.

7,500 تومان 6,500 تومان

لوسی فرش لیمو تخم شربتی | lucy beauty fresh lemon
تخم شربتی از دانه های گیاهی از خانواده نعناعیان به دست می آید و از مقوی ترین دانه های گیاهی می باشد. زمانی که تخم شربتی را در آب بریزید لعاب می اندازد و به صورت دانه های ژله ای شکل می شود که برای رفع عطش بسیار مناسب است. برای کم کردن وزن خود بدون اینکه احساس گرسنگی کنید می توانید از محلول تخم شربتی و آب استفاده نمایید. دانه های تخم شربتی در آب به صورت گلوگه های ژله ای در می آیند و حاوی مواد مغذی و کلری بالایی هستند.

4,500 تومان 3,800 تومان