آدمس این جویدنی پر طرفدار در تمام دنیا بزرگترین کمپانی های دنیا را درگیر رقابت های سنگین باهم کرده چرا که علاقه وافر مردم در تمام کشورها به جویدن آدامس روز به روز بیشتر می شود. چرا که امروزه شما هر طعمی را که از ذهنتان عبور می کند می تواند در بین آدامس ها پیدا کنید.

جویدن آدامس نه تنها آسیبی به انسان نمیرساند بلکه طبق گفته متخصصان باعث از بین رفتن باکتری های دهان و دندان خواهد شد و محافظت از دندان های شما را بخوبی انجام می دهد (البته که استفاده بی رویه در آن به شما آسیب های جزئی می رساند ولی این را همه ما بخوبی می دانیم که افراط در هر چیزی باعث آسیب رسانی به خود ما  خواهد شد)

شرکتهای مانند تریدنت و ویویدنت و فایو و... رقابت تنگاتنگی را برای خود ایجاد کرده اند و این رقابت نیز شایعاتی برای رقبای خود ایجاد کرده ولی همگی باید بخوبی بدانیم که مصرف اورجینال آن به شما احساس بهتری خواهد داد.

شما با خرید از شوکوباکس میتوانید اطمینان خاطر داشته باشید که آدامس های اورجینال را با حداقل قیمت تهیه کرده ایید.

آدامس ببتو gum-x توت فرنگی
پاکت آدامس ببتو gum-x با طعم توت فرنگی را وقتی در دستتان میگیرید بوی طعم داخل آن در مشامتان خواهد پیچید و اشتیاق شما را به خوردن آن بیشتر خواهد کرد. آدامس ببتو کاملا بدون شکر و رژیمی بوده و واژه حلال روی پاکت آن درج شده است.

2,800 تومان 2,200 تومان

آدامس ببتو gum-x هندوانه
آدامس های یکی از جویدنی های مفید برای ما می باشند که در عرصه تولیدی آنها شرکت ببتو نیز حرفهای زیادی برای گفتن دارد. آدامس ببتو gum-x هندوانه یکی از چندین طعم های آدامس های ببتو می باشد که کاملا رژیمی و بدون شکر بوده و با ذائقه ایرانی نیز هماهنگ می باشد و واژه حلال روی آن درج شده است.

2,800 تومان 2,200 تومان

آدامس ببتو gum-x میوه های استوایی
بوی طعم آدامس ببتو gum-x میوه های استوایی آنقدر زیاد می باشد که وقتی آن را در دست می گیرید، شما را مشتاق تر به خوردن آن خواهد کرد و براحتی با یکبار خوردن آن تفاوت آدامسهای ببتو را با آدامس های دیگر را متوجه خواهید شد آدامس ببتو کاملا بدون شکر و رژیمی بوده و واژه حلال روی پاکت آن درج شده است.

2,800 تومان 2,200 تومان

آدامس ببتو gum-x نعنا
یکی از محصولات جدیدی که در فروشگاه شوکوباکس اضافه شده است آدامس های رژیمی بدون شکر شرکت ببتو می باشد که برای پی بردن به کیفیت آن تنها کافیست پاکت آدامس ببتو را در دستتان بگیرید. چنان بوی عطر و طعم آن فضای شما را در بر خواهد گرفت که اشتیاق شما را به استفاده از آن چندین برابر خواهد کرد.

2,800 تومان 2,200 تومان

آدامس متری کریزی رولز
یکی از مدل های فانتزی و بسیار زیبا در آدامسها، آدامس متری کریزی رولز | crazy rolls می باشند که 50 سانتی متر بصورت رول شده در داخل یک بسته پلاستیکی دایره ایی، حلقه شده است.

2,700 تومان 2,000 تومان

آدامس ترش | super hiper acido
ادامس ترش از جمله محصولات فروشگاه شوکوباکس است که با طعم متفاوتش جزو بهترینهایست شما این محصول فقط در شوکوباکس می توانید پیدا کنید

3,100 تومان 2,000 تومان

آدامس فایو آبی
آدامس فایو ساخت کشور آمریکاست و برخلاف تبلیغات های منفی که برای آن می شود الکلیک نمی باشد. و چندین طعم مختلف دارد که طعم نعنائی(سبز) و اوکالیپتوس(آبی) آن در فروشگاه شوکوباکس موجود می باشد

14,000 تومان 11,500 تومان

 آدامس فایو سبز
آدامس های فایو، چندین طعم مختلف دارد که طعم نعنائی(سبز) و اوکالیپتوس(آبی) آن بسیار پر مصرف تر و پر طرفدار تر می باشد و هر دو طعم آن در فروشگاه شوکوباکس موجود می باشد

17,000 تومان 15,000 تومان

آدامس تریدنت دارچین
آدامس تریدنت با طعم دارچین تولید کشور آمریکا و کاملا اورجینال و با عطر فوق العاده، در بسته بندی های مقوایی زیبا که طرح و رنگ روی بسته نشانگر طعم داخل آن می باشد

10,000 تومان 8,500 تومان

آدامس تریدنت نعنایی
آدامس تریدنت با طعم نعناع تولید کشور آمریکا و کاملا اورجینال و با عطر فوق العاده، در بسته بندی های مقوایی زیبا که طرح و رنگ روی بسته نشانگر طعم داخل آن می باشد

10,000 تومان 8,500 تومان

آدامس تریدنت هندوانه طالبی
آدامس تریدنت با طعم هندوانه طالبی تولید کشور آمریکا و کاملا اورجینال و با عطر فوق العاده، در بسته بندی های مقوایی زیبا که طرح و رنگ روی بسته نشانگر طعم داخل آن می باشد

10,500 تومان 8,500 تومان

آدامس ویویدنت اکالیپتوس
آدامس ویویدنت اکالیپتوس تولید کشور ترکیه می باشد که در بسته بندی های مقوایی با طراحی زیبا که طراحی آن گویایه طعم آن است.

3,700 تومان