آدامس تریدنت اوکالیپتوس
آدامس تریدنت با طعم اوکالیپتوس تولید کشور آمریکا و کاملا اورجینال و با عطر فوق العاده، در بسته بندی های مقوایی زیبا که طرح و رنگ روی بسته نشانگر طعم داخل آن می باشد
     3,700 تومان
تعداد موجود: موجود نیست
شناسه کالا در انبار: 012546004701
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

استفاده از انواع آدامس ها مانند آدامس تریدنت Trident مزایای فراوانی برای دهان و دندان های شما دارد ، استفاده از آدامس تریدنت Trident باعث خوشبو شدن دهان شما و سفت شدن دندان ها خواهد شد ، آدامس تریدنت Trident از انواع مشهور و پر طرفدار آدامس در ایران و دنیا است.

این نوع آدامس ها حاوی زایلیتول هستند . زایلیتول بر خلاف دیگر شیرین کننده‌های طبیعی یا مصنوعی، به گونه‌ای فعال برای سلامت دندونا مفیده و حتی مصرف مداوم اون امکان پوسیدگی دندونا رو تا یک سوم کاهش میده و باعث جذب مجدد مواد معدنی توسط مینای دندان میشه که استحکام دندان‌ها رو افزایش میده.

مشخصات محصول

طعم بلوبری انار
شرکت سازنده موندلیز
کشور تولید کننده ایالات متحده
تعداد در بسته 18 عدد
کیک براونی اتی
کیک اتی برانی کیک شکلاتی با تکه های فندق و روکش شکلات و ساخت کشور تریکه می باشد و با اتی کارام هم خانواده می باشد.

3,000 تومان

ویفر شکلاتی اتی کارام گورمه
ویفر شکلاتی با لایه های کرم شکلات و روکش شکلاتی 45 گرمی شرکت ترکیه ایی اتی کارام که دور آن یک لایه شکلاتی دارد و غلظت شکلات آغشته به مغز ویفری آن زیاد می باشد و ا شکلات تلخ نیز استفاده شده است.

2,600 تومان 2,300 تومان

سس کنز بالزامیک | kens balsamic Sauce
سس مخصوص تزئین سالاد و غذاها و بدون گلوتن که قبل استفاده حتما باید بخوبی مخلوط شود چرا که مواد آن به شکل ته نشین شده است

25,600 تومان 24,700 تومان

شکلات کیندر 4 تکه | Chocolate Kinder
شکلات کیندر 4 تکه با طعمی بسیار متفاوت حاوی روکش شکلاتی با مغز کرم شیری است.استاندارد این شکلات بصورت دو انگشتی و چهار انگشتی و 8 انگشتی است که هر انگشت می تواند با ضربه کوچکی از هم جدا گردد.

5,000 تومان 4,300 تومان