بادکنک عددی فویلی آبی 6
بادکنک عددی فویلی آبی 6 جزیی از دسته بادکنک های عددی می باشد که از 0تا9 تهیه شده که براحتی بتوانید اعداد ترکیبی درست کنید. این اعداد هم میتواند نشانگر سن شما یا عزیزانتان در جشن تولد باشد ویا عدد سالهایی که در کنار هم هستید مانند ولنتاین و یا سالگرد ازدواجتان باشد.
قیمت قبل: 10,000 تومان
     8,000 تومان
شناسه کالا در انبار: 12345679235
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

بادکنک فویلی عدد و حروف (به خصوص بادکنک فویلی عدد) یکی از پر مصرف ترین بادکنک هایبی فویلی می باشند. 

امروزه همه به غیر از شمع تولد اقدام به خرید بادکنک فویلی عدد برای نشان دادن سن می کنند. بادکنک فویلی عدد در سایز کوچک، متوسط و بزرگ و در رنگهای مختلف وجود دارد.

 

این محصول به عنوان لوازم تولد، لوازم جشن، لوازم مهمانی بکار می رود می تواند زیبایی خاصی به مهمانی شما بخشد

ارسال رایگان تهران با خرید بالای 100 هزار تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

 

مشخصات محصول

جنس فویلی
رنگ آبی
مناسبت جشن تولد
ابعاد محصول (اینچ) 32
بادکنک لاتکس سفید
بادکنک لاتکس سفید با توجه به خصوصیات رنگش می تواند آرامش و روشنایی بسیار زیادی را به فضای جشن شما بدهد و براحتی با تمام رنگها و وسایل جشن شما ست شود. جشن های چون ولنتاین و سالگرد ازدواج و یا جشن تولد که طراحی فضای آن برایتان بسیار مهم می باشد

1,500 تومان 1,000 تومان

بادکنک سفید خالدار مشکی لاتکس
بادکنک سفید خالدار مشکی لاتکس برای تزیین جشن نامزدی و عروسی و ولنتاین و تولد و جشن های مناسبتی دیگر که در کنار رنگ های مدل های دیگر نمای جذابتری به طراحی فضای شما خواهد داد. بادکنک لاتکس را می توان با هلیوم نیز پر نمود.

1,600 تومان 1,200 تومان

بادکنک لاتکس بنفش خالدار
بادکنک لاتکس بنفش خالدار برای تزیین جشن نامزدی و عروسی تولد و جشن های مناسبتی بادکنک لاتکس را می توان با هلیوم نیز پر نمود.

1,600 تومان 1,200 تومان

	بادکنک ال ای دی (LED) رنگ بفنش طرح گل
این روزها بادکنک های بسیار زیادی با طرح ها و کاراییهای زیادی تولید می شود. یکی از این مدل بادکنک ها بادکنک ال ای دی (LED) رنگ بفنش طرح گل می باشد که درون آن ال ای دی مخصوص و کوچکی قرار دارد که با فشار بادی که در بادکنک هست شروع به چشمک زدن می کند. برای تزئین فضای جشن های مانند تولد و سالگردها و روز ولنتاین بسیار مناسب و هیجان انگیز است.

2,500 تومان 2,000 تومان

بادکنک عددی فویلی صورتی 6
بادکنک عددی فویلی صورتی 6 و یا نقره ایی و یا طلایی و یا رنگ هایی دیگر در فروشگاه شوکوباکس موجود است که می تواند براحتی با باقی لوازم مورد نیاز شما برای اجرای جشن تان ست شود و سمبل عدد جشن شما قرار بگیرد. با توجه به خاصیت رنگ صورتی آن، اگر باقی لوازم جشن شما نیز صورتی باشد، فضای رومانتیکی را برای تان بوجود آورد.

10,000 تومان 8,000 تومان

بادکنک عددی فویلی طلایی 6
بادکنک عددی فویلی طلایی 6 و یا 9 عدد دیگر که از همین طرح و مدل طلایی می باشند را بعنوان سمبل عدد مورد نیاز جشن تان قرار دهید و طراحی خاص و شیکی را برای مراسماتتان از قبیل جشن تولد، جشن سالگرد ها و روز ولنتاین ایجاد کنید

10,000 تومان 8,000 تومان

بادکنک عددی فویلی نقره ای 6
در جش های امروزی نشن دادن عدد سنی و یا میزان سال های گذشته زندگی مشترک بسیار حائز اهمیت می باشد و در این میان برای این امر مهم طراحان مدل های بروزی را روانه بازار می کنند. یکی از این طرح ها، بادکنک های عددی هستند. بادکنک فویلی نقره ای عدد 6 هم یکی از این اعداد قابل استفاده است که هم به تنهایی و هم با ترکیب بادکنک هایی از مدل خودش ممی تواند عدد مورد نیاز شما را تامین نماید.

10,000 تومان 8,000 تومان