بادکنک عددی فویلی آبی 7
بادکنک عددی فویلی آبی 7 میتواند در کنار اعداد دیگر از جنس و طرح خودش باشد که یک عدد 2 رقمی را نشان دهد و هم خودش به تنهایی سمبل سنی و عددی جشن مورد نظرتان باشد جشنهایی مانند تولد، سالگرد ازدواج و ولنتاین که نیاز به نشان دادن اعداد دارند.
قیمت قبل: 10,000 تومان
     8,000 تومان
شناسه کالا در انبار: 12345679238
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

بادکنک فویلی عدد و حروف (به خصوص بادکنک فویلی عدد) یکی از پر مصرف ترین بادکنک هایبی فویلی می باشند. 

امروزه همه به غیر از شمع تولد اقدام به خرید بادکنک فویلی عدد برای نشان دادن سن می کنند. بادکنک فویلی عدد در سایز کوچک، متوسط و بزرگ و در رنگهای مختلف وجود دارد.

 

این محصول به عنوان لوازم تولد، لوازم جشن، لوازم مهمانی بکار می رود می تواند زیبایی خاصی به مهمانی شما بخشد

ارسال رایگان تهران با خرید بالای 100 هزار تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

 

مشخصات محصول

رنگ آبی
جنس فویلی
مناسبت جشن تولد
ابعاد محصول (اینچ) 32
بادکنک عددی فویلی صورتی 7
بادکنک عددی فویلی صورتی 7 با طرح خال سفید قلبی یکی از 10 عدد همین طرح و رنگ و اندازه می باشد که بعنوان سمبل عددی جشن شما در طراحی فضای قرار می گیرد. جشن هایی مانند تولد که برای نشان دادن سن صاحب جشن بکار می رود و یا جشن سالگرد ازدواج برای نشان دادن سالهای سپری شده در زندگی مشترک و یا روز ولنتاین برای نشان دادن سال های وفاداری شما به عشقتان

10,000 تومان 8,000 تومان

بادکنک عددی فویلی طلایی 7
بادکنک عددی فویلی طلایی 7 میتواند سمبل عددی جش مد نظر شما باشد و یا اگر به عدد دو رقمی نیاز دارید می توانید از همین رنگ و مدل، عدد دوم را انتخاب نمایید، مانند سن سال تولد و یا سالگرد ازدواج و یا جشن ولنتاین.

10,000 تومان 8,000 تومان

بادکنک عددی فویلی نقره ای 7
در طراحی فضای جشن ها معمولا رنگ ها و طرح های خاصی در نظر گرفته می شود و بادکنک ها یکی از ارکان اصلی طراحی می باشند و در بین بادکنک ها، بادکنک های عددی جایگاه خاص خود را دارند که سمبل عدد جشن محسوب می شوند و بادکنک فویلی نقره ای عدد 7 یکی از چندین طرح موجود از این دسته بادکنکی می باشد.

10,000 تومان 8,000 تومان