بادکنک عددی فویلی نقره ای 5
در جشن هایی مانند تولد و یا سالگرد ها و یا ولنتاین، نیاز است عدد سن و یا عدد گذشت سال را بصورت سمبلیک نشان دهید. استفاده از بادکنک هایی عددی یکی از راه های این کار است که بادکنک فویلی نقره ای عدد 5 نیز یکی از 10 عدد مورد استفاده با رنگ و طرح های مختلف می باشد.
قیمت قبل: 10,000 تومان
     8,000 تومان
شناسه کالا در انبار: 12345679228
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

بادکنک فویلی عدد و حروف (به خصوص بادکنک فویلی عدد) یکی از پر مصرف ترین بادکنک هایبی فویلی می باشند. 

امروزه همه به غیر از شمع تولد اقدام به خرید بادکنک فویلی عدد برای نشان دادن سن می کنند. بادکنک فویلی عدد در سایز کوچک، متوسط و بزرگ و در رنگهای مختلف وجود دارد.

 

این محصول به عنوان لوازم تولد، لوازم جشن، لوازم مهمانی بکار می رود می تواند زیبایی خاصی به مهمانی شما بخشد

ارسال رایگان تهران با خرید بالای 100 هزار تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

 

مشخصات محصول

رنگ نقره ای
ابعاد محصول (اینچ) 32
جنس فویلی
مناسبت جشن تولد
ویفر نسکوییک
ویفر های بار 40 گرمی شرکت نسکوئیک (نستله)که بالا و پایین آن از بیسکوئیت ویفری تشکیل شده و یک لایه از شکلاتها با طعم های مختلف ما بین آن وجود دارد.

4,500 تومان 4,000 تومان

بیسکوییت کافی جوی با طعم قهوه
بسته بیسکوئیتی با طعم قهوه و دانه های شکری پاشیده شده روی آن که بیسکوئیتها داخل یک ظرف پلاستیکی به ترتیب منظم چیده شده

5,000 تومان 3,800 تومان

آبنبات بلک لایت گل رز
آبنبات بلک لایت گل رز یکی از آبنباتای جدیدی که برای اولین بار در فروشگاه شوکوباکس توضیح شده و در مهمانی های بلک لایت استفاده می شود

1,000 تومان 700 تومان

بادکنک فویلی قلب کوچک
بادکنک فویلی قلب کوچک را هم می توان به عنوان هدیه ای زیبا کاربرد دارد و یا برای تزیین مراسمات خود از آن استفاده کنید. این بادکنک را می توان با هوای معمولی و گاز هلیوم پر کرد.

6,000 تومان 5,000 تومان

بادکنک عددی فویلی آبی 5
بادکنک عددی فویلی آبی 5 را هم میتوانید با هلیوم پر از باد کنید و هم بصورت دستی و ساده که هم خودش به تنهایی و هم می تواند با اعداد دیگر از جنس خودش ست شود. و سمبل عددی جشن هایی مانند تولد، جشن ولنتاین، سالگرد ازدواج می تواند باشد.

10,000 تومان 8,000 تومان

بادکنک عددی فویلی صورتی 5
بادکنک عددی فویلی صورتی 5 در کنار اعداد دیگر از مدل و طح و اندازه خودش می تواند تشکیل عدد زرگتر مورد نیاز شما را در جشن هایتان بدهد و یا به تنهایی سمبل عددی جشن شما باشد جشنهایی مانند تولد و یا سالگرد ازدواج و یا ولنتاین

10,000 تومان 8,000 تومان

بادکنک عددی فویلی طلایی 5
وقتی می خواهید جشن تولد و یا جشن سالگرد ازدواجتان را جشن بگیرید لازم است عدد مربوط به سنن و یا عدد سپری شده زندگی مشترکتان را اعلام کنید. برای اینکار چندین راهکار وجود دارد یکی از آنها، استفاده از بادکنک های عددی می باشد که بادکنک فویلی طلایی عدد 5 یکی از همان اعداد مورد نظر شما خواهد بود.

10,000 تومان 8,000 تومان