بادکنک فویلی ماشین مک کوئین 5 تکه
اگر برای مراسم عزیزانتان تم ماشین مسابقه مک کویین را در نظر دارید می توانید از بادکنک فویلی طرح ماشین مک کوئین در یک پک 5 تایی استفاده نمایید. و یا حتی بصورت جدا هدیه بدهید به فرزندان و یا عزیزانتان. مطمعن باشید آنها را خیلی ذوق زده خواهید کرد
قیمت قبل: 22,000 تومان
     17,000 تومان
شناسه کالا در انبار: 12345679055
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

بادکنک های فویلی با طرح ماشین مک کوئین

بادکنک های فویلی نسبت به بادکنک های لاتکسی دارای طرح های شاد و متنوع تر می باشند. همچنان میزان ماندگاری گاز هلیوم داخل این بادکنک ها بسیار بیشتر نسبت به بادکنک های لاتکس می باشد.

استفاده از بادکنک های فویلی طرح دار، به ویژه بادکنک های فویلی طرح ماشین مک کوئین جلوه خاصی به مراسم و دکوراسیون شما می دهد

 

این محصول به عنوان لوازم تولد، لوازم جشن، لوازم مهمانی بکار می رود می تواند زیبایی خاصی به مهمانی شما بخشد

ارسال رایگان تهران با خرید بالای 100 هزار تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

 

مشخصات محصول

طرح بادکنک 2 عدد بادکنک طرح ستاره به رنگ قرمز
طرح بادکنک 2 عدد بادکنک دایره ای طرح ماشین
طرح بادکنک 1 عدد بادکنک به شکل ماشین مسابقه
بادکنک قرمز خالدار مشکی لاتکس
بادکنک لاتکس قرمز خالدار مشکی یکی از ترکیب رنگهای جذاب در سری بادکنک های لاتکس می باشد و براحتی با تمام وسایل جشن ست می شود و به فضای جشن شما، آب و رنگ خاص تری می دهد

1,600 تومان 1,200 تومان

ظرف پاپ کورن جشن تولد با لیبل مک کوئین
این ظرف برای سرو پاپ کورن در نظر گرفته شود ولی می توانید با خلاقیت های خود از آن برای مصارف دیگر نیز استفاده نمایید. از این مدل تم تمام لوازمش را می توانید از فروشگاه شوکوباکس تهیه بفرمایید. ظرف پاپ کورن جشن تولد با طرح مک کوئین یکی از این مدل و لوازم مورد نیاز برپایی جشن می باشد.

7,000 تومان 6,000 تومان

چنگال جشن تولد طرح ماشین مسابقه
چنگال غذاخوری یک بار مصرف جشن تولد 12 عددی با لیبل ماشین مسابقه

4,000 تومان 3,000 تومان

ریسه پرچمی طرح مک کوئین
ریسه پرچمی جشن تولد با لیبل مک کوئین یکی دیگر از لوازم تزئینی مهم در طراحی محیط جشن و مراسمات می باشد که با طراحی زیبا و هماهنگ با تم مراسم شما قابل انتخاب می باشد.

5,500 تومان 4,500 تومان

بادکنک فویلی رد پا دختر 5 تکه
این مدل بادکنک دقیقا همتای مدل پسرانه خودش است که هم می تواند یه هدیه به عزیزانتان باشد و هم در تزیین فضای مهمونی می توان ازش استفاده کرد که به لحاظ قیمتی نیز کاملا بصرفه می باشد.

22,000 تومان 17,000 تومان

بادکنک فویلی فروزن 5 تکه
اگر برای تم مراسم جشن عزیزانتان شخصیت محبوب کارتونی فروزن را در نظر دارید از بادکنک فویلی طرح فروزن در یک پک 5 تایی هم می تواند در طراحی فضا استفاده نمایید و برای داشتن اطلاعات کامل از 5 عدد بادکنکی در این پک قرار دارد می توانید به توضیحات و مشخصات کالا مراجعه بفرمایید.

22,000 تومان 17,000 تومان

بادکنک فویلی لباس عروس 5 تکه
در مراسمات عروسی و یا نامزدی یا هر چیزی که مربوط به یک عروس و داماد است می توانید از بادکنک فویلی طرح لباس عروس در یک پک 5 تایی استفاده نمایید. این مدل بادکنک ها با طراحی متفاوت در سایت شوکوباکس قابل دسترس است.

22,000 تومان 17,000 تومان

بادکنک فویلی مینیون 5 تکه
اگر تم مینیون را برای برپایی جشن در نظر دارید بادکنک فویلی طرح مینیون در یک پک 5 تایی نیز مورد نیاز است و کامل کننده تزیینات شما خواهد بود و یا حتی به تنهایی خودش یک هدیه کاملا جذاب برای بچه ها می باشد.

22,000 تومان 17,000 تومان