بادکنک فویلی مینیون 5 تکه
اگر تم مینیون را برای برپایی جشن در نظر دارید بادکنک فویلی طرح مینیون در یک پک 5 تایی نیز مورد نیاز است و کامل کننده تزیینات شما خواهد بود و یا حتی به تنهایی خودش یک هدیه کاملا جذاب برای بچه ها می باشد.
قیمت قبل: 22,000 تومان
     17,000 تومان
شناسه کالا در انبار: 12345679051
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

بادکنک های فویلی با طرح مینیون

بادکنک های فویلی نسبت به بادکنک های لاتکسی دارای طرح های شاد و متنوع تر می باشند. همچنان میزان ماندگاری گاز هلیوم داخل این بادکنک ها بسیار بیشتر نسبت به بادکنک های لاتکس می باشد.

استفاده از بادکنک های فویلی طرح دار، به ویژه بادکنک های فویلی طرح مینیون جلوه خاصی به مراسم و دکوراسیون شما می دهد.

 

این محصول به عنوان لوازم تولد، لوازم جشن، لوازم مهمانی بکار می رود می تواند زیبایی خاصی به مهمانی شما بخشد

ارسال رایگان تهران با خرید بالای 100 هزار تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

 

مشخصات محصول

طرح بادکنک 2 عدد بادکنک طرح ستاره به رنگ آبی
طرح بادکنک 2 عدد بادکنک دایره ای طرح مینیون
طرح بادکنک 1 عدد بادکنک به شکل مینیون
جنس فویلی
کشور تولید کننده چین
بادکنک لاتکس زرد خالدار
بادکنک لاتکس زرد خالدار برای تزیین جشن نامزدی و عروسی تولد و جشن های مناسبتی مانند روز ولنتاین رنگ زرد باعث شادی مضاعف در جشن های شما خواهد شد. بادکنک لاتکس را می توان با هلیوم نیز پر نمود

1,600 تومان 1,200 تومان

بادکنک لاتکس مشکی خالدار
بادکنک لاتکس مشکی خالدار برای تزیین جشن نامزدی و عروسی تولد و جشن های مناسبتی بادکنک لاتکس را می توان با هلیوم نیز پر نمود.

1,600 تومان 1,200 تومان

بادکنک لاتکس رنگ مشکی طرح هپی برس دی
بادکنک لاتکس رنگ مشکی طرح هپی برس دی یکی از مدل های بادکنک های لاتکس می باشد که می توانید با هلیوم نیز آن را پر کنید. بروی این بادکنک جمله تولدت مبارک به انگلیسی نوشته شده که با طراحی جذابی که دارد جلوه خاصی به طراحی بادکنکی شما خواهد داد.

2,000 تومان 1,500 تومان

بادکنک لاتکس آبی خالدار
بادکنک لاتکس آبی خالدار با توجه به ترکیب رنگ آبی و سفید به فضای جشن شما آرامش بیشتری را هدیه می دهد بادکنک لاتکس را می توان با هلیوم نیز پر نمود و فضای مراسم شما را زیباتر می کند

1,600 تومان 1,200 تومان

بادکنک فویلی فروزن 5 تکه
اگر برای تم مراسم جشن عزیزانتان شخصیت محبوب کارتونی فروزن را در نظر دارید از بادکنک فویلی طرح فروزن در یک پک 5 تایی هم می تواند در طراحی فضا استفاده نمایید و برای داشتن اطلاعات کامل از 5 عدد بادکنکی در این پک قرار دارد می توانید به توضیحات و مشخصات کالا مراجعه بفرمایید.

22,000 تومان 17,000 تومان

بادکنک فویلی لباس عروس 5 تکه
در مراسمات عروسی و یا نامزدی یا هر چیزی که مربوط به یک عروس و داماد است می توانید از بادکنک فویلی طرح لباس عروس در یک پک 5 تایی استفاده نمایید. این مدل بادکنک ها با طراحی متفاوت در سایت شوکوباکس قابل دسترس است.

22,000 تومان 17,000 تومان

بادکنک فویلی ماشین مک کوئین 5 تکه
اگر برای مراسم عزیزانتان تم ماشین مسابقه مک کویین را در نظر دارید می توانید از بادکنک فویلی طرح ماشین مک کوئین در یک پک 5 تایی استفاده نمایید. و یا حتی بصورت جدا هدیه بدهید به فرزندان و یا عزیزانتان. مطمعن باشید آنها را خیلی ذوق زده خواهید کرد

22,000 تومان 17,000 تومان

بادکنک فویلی مرد عنکبوتی 5 تکه
اگر مرد عنکبوتی تم مخصوص جشن شما در نظر گرفته شده بصرفه است که از این مدل بادکنک فویلی طرح مرد عنکبوتی در یک پک 5 تایی استفاده کنید و یا حتی به تنهایی آن را هدیه بدهید. برای دانستن مشخصات هر 5 تا بادکنک داخل پک به مشخصات این محصول سر بزنید.

22,000 تومان 17,000 تومان