بادکنک فویلی نوزادی 5 تکه
وقتی نوزادی را دارید که دوست دارید هر روز زندگی اش یک جشن بیاد ماندنی باشد، پیشنهاد ما این است که در اطراف اتاق و وسایل بازی آن یکی از این مدل بادکنک فویلی طرح نوزادی در یک پک 5 تایی را داشته باشید. وحتی در طراحی جشن تولد و او نیز استفاده نمایید.
قیمت قبل: 15,000 تومان
     13,500 تومان
شناسه کالا در انبار: 12345679057
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

بادکنک های فویلی با طرح نوزادی

بادکنک های فویلی نسبت به بادکنک های لاتکسی دارای طرح های شاد و متنوع تر می باشند. همچنان میزان ماندگاری گاز هلیوم داخل این بادکنک ها بسیار بیشتر نسبت به بادکنک های لاتکس می باشد.

استفاده از بادکنک های فویلی طرح دار، به ویژه بادکنک های فویلی طرح نوزاد جلوه خاصی به مراسم و دکوراسیون شما می دهد

 

این محصول به عنوان لوازم تولد، لوازم جشن، لوازم مهمانی بکار می رود می تواند زیبایی خاصی به مهمانی شما بخشد

ارسال رایگان تهران حتی با خرید 1000 تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

 

مشخصات محصول

طرح بادکنک 2 عدد بادکنک دایره ای
طرح بادکنک 2 عدد بادکنک ستاره ای به رنگ صورتی
طرح بادکنک 1 عدد بادکنک به شکل شیشه بچه
بادکنک فویلی الماس طلایی 5 تکه
بادکنک فویلی طرح الماس طلایی بصورت ست شده به تعداد 5 عدد از بادکنک های فویلی که 2 عدد بشکل ستاره و 2 عدد قلبی و 1 عدد بشکل الماس با رنگ زرد و سفید می باشد که تشکیل دهنده یک پک 5 تایی می دهد.

15,000 تومان 13,500 تومان

بادکنک فویلی باب اسفنجی 5 تکه
این سری از بادکنک ها از نظر قیمتی نیز بصرفه است و با طرح های شخصیت های معروف کارتونی طراجی شده است. اگر برای برپایی جشن عزیزانتان طرح باب اسفجی را در نظر گرفته ایید، از این ست نیز استفاده نمایید.

15,000 تومان 13,500 تومان

بادکنک فویلی دامادی 5 تکه
طراحان لوازم جشن معمولا برای هر مراسم و هر شخصیتی یک طرحی را در نظر گرفته اند که هم بتوان در مراسمات مربوطه استفاده کرد و هم بشود بصورت یک کادوی کوچک و فانتزی استفاده شود یکی از این مدل بادکنک های فویلی بادکنک فویلی طرح دامادی در یک پک 5 تایی می باشد که در طراحی فضای جشن عروسی و یا نامزدی بکار خواهد آمد.

15,000 تومان 13,500 تومان

بادکنک فویلی فروزن 5 تکه
اگر برای تم مراسم جشن عزیزانتان شخصیت محبوب کارتونی فروزن را در نظر دارید از بادکنک فویلی طرح فروزن در یک پک 5 تایی هم می تواند در طراحی فضا استفاده نمایید و برای داشتن اطلاعات کامل از 5 عدد بادکنکی در این پک قرار دارد می توانید به توضیحات و مشخصات کالا مراجعه بفرمایید.

15,000 تومان 13,500 تومان