یکی از پرکاربردترین بادکنک ها در لوازم جشن تولد، بادکنک Happy Birthday است. 

در فروشگاه اینترنتی شوکوباکس بادکنک فویلی Happy Birthday در رنگ های متفاوت موجود است که می توانید در کنار سایر لوازم جشن آن را در سبد کالایی خود تهیه کنید.

بادکنک هپی برد دی از 13 حرف Happy Birthday تشکیل شده است.

بادکنک فویلی Happy birthday در دو نوع رنگی و تک رنگ موجود است.

بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی نقره ای روبان دار
بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی نقره ای روبان دار که با ربانی که در بسته بندی آن است می توانید حروف را در کنار هم قرار بدهید و در جای لازمش آویزان کنید. رنگ نقره ایی آن جلوه خاصی به طراحی فضای شما خواهد داد.

20,000 تومان 18,000 تومان

بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی آبی طرح دار
بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی آبی طرح دار با مدل رباندار خود یکی است و فقط ربان مخصوص آویزان کردن را در بسته بندی خود ندارد ولی همان زیبایی رنگ آبی با خالهای قلبی را دارید و با چسب مخصوص بادکنک که در سایت ما قابل تهیه است می توانید براحتی به هر نقطه ایی که دلتان می خواهد بچسبانید.

28,000 تومان 25,000 تومان

بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی آبی طرح دار رباندار
بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی آبی طرح دار رباندار حروف انگلیسی تولدت مبارک با رنگ آبی و خال های سفیدی به شکل قلب را در کنار هم دارد تا هم با رنگ آبی خود آرامش را به طراحی فضای شما بدهد و هم با ربانی که دارد بتوانید در کنار هم قرارش دهید و به هر نقطه ایی که خواستید آویزانش کنید

28,000 تومان 25,000 تومان

بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی رنگارنگ روبان دار
بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی رنگارنگ روبان دار همانند مدل خالدار رنگارنگ خودش می باشد ولی خال های سفید قلبی شکل در حروف را ندارد و زیبایی خاص خود را دارد چرا که ترکیب این همه رنگ شاد در کنار هم واقعا جذاب می باشد و براحتی با تمام لوازم تم مراسم شما ست می شود.

20,000 تومان 18,000 تومان

بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی رنگارنگ طرح دار
بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی رنگارنگ طرح دار این مدل نیز تمام مشخصات مدل روباندار خود را دارد بجز روبان مخصوص آویزان کردن که مشکلش با چسب مخصوص بادکنک که در سایت ما قرار دارد قابل حل است

28,000 تومان 25,000 تومان

بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی طلایی
بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی طلایی تنها تفاوتی که با مدل روباندار خود دارد این است که روبانی برای کنار هم قراردادن حروف و آویزان کردن ندارد و باید از چسب بادکنک که در سایت ما هست نیز استفاده نمایید.

28,000 تومان 25,000 تومان

بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی صورتی طرح دار
بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی صورتی طرح دار تنها تفاوتی که با نمونه رباندار خود دارد، روبانی است که برای کنار هم قرار دادن حروف و آویزان کردن را ندارد و شما باید از چسب مخصوص بادکنک که در سایت ما موجود است باید استفاده نمایید.

15,000 تومان 13,500 تومان

بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی رنگارنگ طرح دار روبان دار
بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی رنگارنگ طرح دار روبان دار یکی از مدل های زیبای بادکنک حروفی است چراکه ترکیبی از رنگهای بنفش و صورتی و آبی و قرمز و نارنجی و سبز دارد و هر حرف با یک رنگ شاد و طرح خال قلبی تولید شده است و در ست کردن با باقی اقلام دست شما را باز تر کرده است.

28,000 تومان 25,000 تومان

بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی صورتی طرح دار روبان دار
بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی صورتی طرح دار روبان دار، خال های قلبی شکل سفیدی در خود دارد که ترکیب رنگی زیبایی را بخودش گرفته و از آنجایی که رنگ صورتی فضا را رمانیک تر می کند انتخاب خوبی برای طراحی شما است.

28,000 تومان 25,000 تومان

بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی طلایی ربان دار
بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی طلایی ربان دار یکی از ارکان اصلی طراحی فضای جشن تولد شماست. این بادکنک با ترکیب حروف انگلیسی تشکلیل جمله تولدت مبارک را داده است و با ربان همرنگی در بسته بندی آن است می توانید در جای که در نظر دارید آویزانش کنید

28,000 تومان 25,000 تومان

بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی نقره ای
بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی نقره ای با مدل رباندار خود یکی است و فقط در بسته بندی خود ربانی برای آویزان کردن ندارد و شما باید از چسب های بادکنک استفاده کنید که در سایت ما قابل تهیه می باشد.

28,000 تومان 25,000 تومان

بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی آبی و مشکی
بادکنک هپی برس دی (تولد مبارک) فویلی آبی و مشکی یکی از ارکان اصلی طراحی فضای جشن تولد شماست. این بادکنک با ترکیب حروف انگلیسی تشکلیل جمله تولدت مبارک را داده است و با ربان همرنگی در بسته بندی آن است می توانید در جای که در نظر دارید آویزانش کنید

28,000 تومان 25,000 تومان