بلک لایت چیست؟!

از کجا لوازم بلک لایت بخریم؟

 

این اولین سوالاتی است که قبل از برگزاری یک جشن بزرگ به آن بر می خورید و چند وقتی هست در تدارک جشن ها و مهمانی ها زیاد شنیده می شود.

بلک لایت به لامپ بنفش رنگی گفته می شود که وقتی نور آن با محصولات بلک لایت برخورد می کند رنگ های جذاب و براقی تولید می کند.

محصولات مرتبط با بلک لایت شامل کراوات بلک لایت،شات بلک لایت، کلاه مخصوص مهمانی بلک لایت و .. هستند که ترکیبات خاصی در تولید آنها به کار رفته که در نور بلک لایت درخشان و جذاب باشند.

 

در چند سال گذشته بلک لایت در جشن های ما غوغایی بپا کرده و جز جدا نشدنی لوازم جشن، جشن تولد و مهمانی ها شده است.

کافی است یکبار خرید بلک لایت ها را در تدارک لوازم جشن تولد و مهمانی خود امتحان کنید، مطمئن باشید حتی اگر جشن خاصی هم در بین نباشد، یک دورهمی ماهانه را هم با لوازم بلک لایت هیجانی تر خواهید کرد. جهت خرید بلک لایت کافی است از سبد کامل لوازم بلک لایت در شوکوباکس از خرید بلک لایت های متنوع لذت ببرید.

 

توجه : به دلیل حجم انبوه و فروش بالای محصولات بلک لایت در شوکوباکس قیمت تمامی لوازم بلک لایت در سایت شوکوباکس نسبت به سایر سایت ها بسیار مناسب تر است و قطعا سبد بلک لایت شما را تکمیل خواهد کرد.

35 %
کراوات بلک لایت سبز
کراوات بلک لایت با رنگ سبز که در نور بلک لایت جلوه زیبایی را به ست لباس مخصوص مهمانی شما می دهد که براحتی قابل بستن بروی یقه لباسه شماست و در مراسماتی چون تولد و دوره همی و جشن ولنتاین می تواند مورد استفاده قرار بگیرد

1,755 تومان

35 %
کراوات بلک لایت نارنجی
کراوات بلک لایت یکی از لوازم پر کارد برد ست بلک لایت در مراسمات می باشد که در رنگهای مختلف تولید و در دسترس می باشد. انتخاب رنگ نارنجی آن ب شما کمک می کند براحتی ست خود را تهیه کنید و در جشن بلک لایتی بیشتر به چشم بیایید.

1,755 تومان

35 %
کراوات بلک لایت صورتی
در کنار دیگر لوازم بلک لایت، کراوات بلک لایت صورتی | black light Croat وجود دارد که شما می توانید در مهمانی بلک لایت از آن در پوششتان استفاده نمایید. جنس این کروات ها بشکلی می باشد که در نور بلک لایت می درخشد

1,755 تومان

35 %
کلاه شاپو بلک لایت نارنجی
وقتی حرف از یک مهمنی بلک لایت وسط می آید همه دنبال لوازم مخصوص این مهمانی هستند. در فروشگاه شکوباکس تمام لوازم بلک لایت را می توانید ببینید و با توجه به نیاز و سلیقه تان آنها را انتخاب و خرید کنید. کلاه شاپو بلک لایت نارنجی | black light hat یکی از این انتخاب ها می تواند باشد.

1,300 تومان

35 %
کراوات بلک لایت آبی
کراوات بلک لایت آبی رنگ که در نور بلک لایت جلوه زیبایی را به ست لباس مخصوص مهمانی شما می دهد که براحتی قابل بستن بروی یقه لباسه شماست و در مهمانی ها و مراسماتی چون تولد و یا ولنتاین و موارد مشابه می توانید بدرخشید

1,755 تومان

35 %
کراوات بلک لایت زرد
یکی دیگر از لوازم قابل استفاده در مهمانی های بلک لایت کروات ها می باشند. کروات بلک لایت زرد | black light Croat یکی از این مدل و رنگ می باشد که شما با توجه به سلیقه تان می توانید از آن استفاده نمایید

1,755 تومان

35 %
کلاه شاپو بلک لایت سبز
اگر برای مهمانی بلک لایت خود رنگ سبز را در نظر دارید و می خواهید از یک کلاه خاص استفاده کنید می توانید از کلاه شاپو بلک لایت سبز | black light hat استفاده نمایید و خواهید دید که چقدر خاصتر دیده خواهید شد.

1,300 تومان

35 %
کلاه شاپو بلک لایت آبی
کلاه بلک لایت معروف به شاپو با رنگهای مختلف که در نور بلک لایت جلوه زیبایی را به ست لباس مخصوص مهمانی شما می دهد و از جنس پلاستیک قابل انعطاف می باشد.

1,300 تومان

35 %
کلاه شاپو بلک لایت سبز فسفری
در مراسمات رسمی وقتی لباس رسمی خود را انتخاب می کنید قطعا دلتان می خواهد از یک کلاه سیک و رسمی نیز استفاده کنید. درست است که مراسمات بلک لایت یک جشن فانتزی به حساب می آید ولی شما می توانید یه تیپ فانتزی کلاسیک را داشته باشید و در این طرح جای کلاه شاپو بلک لایت سبز فسفری | black light hat خالی است.

1,300 تومان

35 %
شات بلک لایت سبز 10 تایی
شات بلک لایت سبز 10 تایی | NOEL shots یک پک 10 تایی لیوان کوچک (شات) بلک لایت سبز رنگ است که برای استفاده در میهمانی های کوچک و بزرگ با رنگهای متنوع از جنس بلک لایت که جلوه خاص را به میز پذیرایی شما خواهد بخشید.

3,250 تومان

35 %
شات بلک لایت نارنجی 10 تایی
شات بلک لایت نارنجی 10 تایی | NOEL shots یکی دیگر از نمنه رنگ سبز خودش می باشد که در فروشگاه شوکوباکس به تنوع برای دسترسی مشتریان قرار داده شد است که انتخاب آن بستگی مستقیم به سلیقه رنگی شما خواهد داشت.

3,250 تومان

35 %
کلاه شاپو بلک لایت صورتی
یکی دیگر از رنگ های کلاه های بلک لایت شاپو، کلاه شاپو بلک لایت صورتی | black light hat می باشد که انتخاب رنگ آن کاملا به سلیقه شخصی شما دارد. همچنین یک انتخاب زیبا و بجا برای تکمیل تیپ کلاسیک شما خواهد بود

1,300 تومان