بلک لایت چیست؟!

از کجا لوازم بلک لایت بخریم؟

 

این اولین سوالاتی است که قبل از برگزاری یک جشن بزرگ به آن بر می خورید و چند وقتی هست در تدارک جشن ها و مهمانی ها زیاد شنیده می شود.

بلک لایت به لامپ بنفش رنگی گفته می شود که وقتی نور آن با محصولات بلک لایت برخورد می کند رنگ های جذاب و براقی تولید می کند.

محصولات مرتبط با بلک لایت شامل کراوات بلک لایت،شات بلک لایت، کلاه مخصوص مهمانی بلک لایت و .. هستند که ترکیبات خاصی در تولید آنها به کار رفته که در نور بلک لایت درخشان و جذاب باشند.

 

در چند سال گذشته بلک لایت در جشن های ما غوغایی بپا کرده و جز جدا نشدنی لوازم جشن، جشن تولد و مهمانی ها شده است.

کافی است یکبار خرید بلک لایت ها را در تدارک لوازم جشن تولد و مهمانی خود امتحان کنید، مطمئن باشید حتی اگر جشن خاصی هم در بین نباشد، یک دورهمی ماهانه را هم با لوازم بلک لایت هیجانی تر خواهید کرد. جهت خرید بلک لایت کافی است از سبد کامل لوازم بلک لایت در شوکوباکس از خرید بلک لایت های متنوع لذت ببرید.

 

توجه : به دلیل حجم انبوه و فروش بالای محصولات بلک لایت در شوکوباکس قیمت تمامی لوازم بلک لایت در سایت شوکوباکس نسبت به سایر سایت ها بسیار مناسب تر است و قطعا سبد بلک لایت شما را تکمیل خواهد کرد.

پاپیون بلک لایت زرد
وقتی به یک مهمانی بلک لایت دعوت شده ایید باید سعی کنید از لوازم مخصوص مهمانی استفاده نمایید و هم مردها و هم زن ها می توانند از این پاپیون استفاده کنند. اگر تیپ زرد را برای مهمانیتان در نظر دارید از پاپیون بلک لایت زرد استفاده نمایید

2,500 تومان 2,300 تومان

پاپیون بلک لایت نارنجی
در کنسرتها و مهمانی ها و دوره همی ها، اگر دلتان می خواهد بیشتر دیده شوید و خاصتر به نظر برسید می توانید از پاپیون بلک لایت استفاده کنید. بلک لایت با خواصیت درخشانی که دارد، در تاریکی این مهمانی ها نور خاصی را از خود بروز می دهد و طبیعتا شما خاص تر دیده خواهید شد.

2,500 تومان 2,300 تومان

پاپیون بلک لایت سبز فسفری
اگر دلتان می خواهد در مهمانی بلک لایتی شرکت کنید و رنگ سبز را در نظر دارید! می توانید برای بهتر دیده شدن لباس و تیپ تان از پاپیون بلک لایت سبز فسفری استفاده کنید و نظاره گر این باشید که چگونه منحصر به فرد خواهید درخشید.

2,500 تومان 2,300 تومان

پاپیون بلک لایت آبی
همیشه استفاده از پاپیون در لباس های رسمی یک انتخاب عالی بوده است و امروزه در مهمانی های بلک لایت چون لوازم خاص خود را می طلبد طراحان بازم هم نقش پاپیون را در لباس مهمانی بلک لایت در نظر گرفته اند. این مدل پایپون ها با جنس و رنگ خاص خود روی لباس شما خود نمایی خواهند کرد، مخصوصا اگر رنگ آبی مورد علاقه شما باشد، از پاپیون بلک لایت آبی بهتر است استفاده کنید.

2,500 تومان 2,300 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت سبز
هیچ طرح و مدلی نیست که از ذهن طراحان لوازم بلک لایت جا مانده باشد. اگر می خواهید در یک مهمانی بلک لایت بصورت خاصتر باشید می توانید از ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ سبز استفاده نمایید.

3,000 تومان 2,700 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت نارنجی
از نقاب و پاپیون، رنگ های بسیار زیادی موجود می باشد که هم بصورت تک رنگی و هم با ترکیب رنگهای زنده و جذاب ولید شده است. یکی از این مدل رنگ ها ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ نارنجی می باشد.

3,000 تومان 2,700 تومان

باتوم بلک لایت سه رنگ
باتوم نورانی بلک لایت گلو استیک در رنگهای متنوع که به شکل میله ای می باشد و در نور بلک لایت 3 رنگ متفاوت را به شما می دهد و با شکستن آن می توانید از رنگ بدون ضرر آن در نقاشی دیوار استفاده کنید.

22,000 تومان 19,500 تومان

دستبند بلک لایت
دستبند بلک لایت در رنگهای متنوع که در ابتدا به شکل میله ای می باشد و در زمان استفاده باید آن را براحتی به شکل دایره ایی درآورده و داخل بست مخصوص آن که بهمراه دستبند می باشد قرار دهید

700 تومان 500 تومان

پاپیون بلک لایت قرمز
امروزه مهمانی های بلک لایت بسیار رایج بوده و از هر وسیله درخشانی برای بهتر انجام شدن مهمانی استفاده می شود. اگر دلتان خواست در پوشیدن لباس مخصوص تان از لوازم بلک لایتی استفاده کنید پیشناهد ما استفاده از پاپیون بلک لایت قرمز می باشد. رنگ قرمز آن باعث تحرک و بالارفتن انرژیتان خواهد شد/

2,500 تومان 2,300 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت سبز طرح گل
ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ سبز طرح گل، یکی دیگر از هم مدلهای خودش است که استفاده از آن مستقیم ربط پیدا می کند به لباس و رنگی که برای تم مهمانی بلک لایت خود در نظر دارید.

3,000 تومان 2,700 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت سفید طرح گل
ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ سفید طرح گل، یکی دیگر از چندین نمونه رنگ این ست دو تیکه می باشد که در نور بلک لایت حسابی خواهد درخشید. و بسته به سلیقه و رنگی است که برای پوشش لباس خود در نظر داید.

3,000 تومان 2,700 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت آبی
وقتی به یک مهمانی بلک لایت دعودت شده ایید اصلا نگران پیدا کردن لوازم این مهمانی نباید باشید. در فروشگاه شوکوباکس تمام این چیزها را براحتی و با تنوع بالا می توانید پیدا کنید. ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ آبی یکی از همین لوازم مورد نیاز جشن بلک لایت می باشد.

3,000 تومان 2,700 تومان