بلک لایت چیست؟!

از کجا لوازم بلک لایت بخریم؟

 

این اولین سوالاتی است که قبل از برگزاری یک جشن بزرگ به آن بر می خورید و چند وقتی هست در تدارک جشن ها و مهمانی ها زیاد شنیده می شود.

بلک لایت به لامپ بنفش رنگی گفته می شود که وقتی نور آن با محصولات بلک لایت برخورد می کند رنگ های جذاب و براقی تولید می کند.

محصولات مرتبط با بلک لایت شامل کراوات بلک لایت،شات بلک لایت، کلاه مخصوص مهمانی بلک لایت و .. هستند که ترکیبات خاصی در تولید آنها به کار رفته که در نور بلک لایت درخشان و جذاب باشند.

 

در چند سال گذشته بلک لایت در جشن های ما غوغایی بپا کرده و جز جدا نشدنی لوازم جشن، جشن تولد و مهمانی ها شده است.

کافی است یکبار خرید بلک لایت ها را در تدارک لوازم جشن تولد و مهمانی خود امتحان کنید، مطمئن باشید حتی اگر جشن خاصی هم در بین نباشد، یک دورهمی ماهانه را هم با لوازم بلک لایت هیجانی تر خواهید کرد. جهت خرید بلک لایت کافی است از سبد کامل لوازم بلک لایت در شوکوباکس از خرید بلک لایت های متنوع لذت ببرید.

 

توجه : به دلیل حجم انبوه و فروش بالای محصولات بلک لایت در شوکوباکس قیمت تمامی لوازم بلک لایت در سایت شوکوباکس نسبت به سایر سایت ها بسیار مناسب تر است و قطعا سبد بلک لایت شما را تکمیل خواهد کرد.

عینک بلک لایت ریبن آبی
عینک بلک لایت ریبن آبی هم یکی از هزاران اقلام بلک لایت می باشد که طراحان برای مهمانی های بلک لایت طراحی و تولید کرده اند. استفاده از این اقلام کاملا بصورت سلیقه شخصی بوده و دست شما برای انتخاب هر مدل طرحی برای پوشش مهمانی شما باز می باشد.

6,000 تومان 4,000 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت زردَ
این روزا ها لوازم بسیار زیادی برای مهمانی های بلک لایتی طراحی و تولید می شود. یکی از این ها ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ زردَ می باشد، که اگر دلتان خواست یه تم زرد را در نظر داشته باشید می توانید از این ست نیز استفاده نمایید

3,000 تومان 2,700 تومان

بالماسکه اکلیلی نارنجی
یکی از لوازم شخصی برای رفتن به مهمانی و جشن ها بالماسکه می باشد. انتخاب رنگ آن بستگی به ست پوششی شما و یا تم مراسم خواهد داشتو این مدل ماسکها بوسیله اکلیل براق شده و وزن آنچنانی ندارد اگر تم رنگ نارنجی است می توانید از بالماسکه اکلیلی نارنجی | orange Fantasy استفاده نمایید.

4,000 تومان 3,500 تومان

بالماسکه اکلیلی زرد | yellow Fantasy
این مدل از ماسکها بصورت نیم نقاب روی پیشانی و چشم و بینی شما را پوشش می دهد و دارای رنگ بندی متنوع می باشد که یکی از این رنگ ها بالماسکه اکلیلی زرد | yellow Fantasy می باشد. اگر به یک مهمانی بالماسکه دعوت شدید حتما یکی از همین مدل را امتحان کنید.

4,000 تومان 3,500 تومان

تل بلک لایت طرح خرگوش
گر به یک مهمانی بلک لایت دعوت شده ایید و رنگ قرمز را برای لباس خود در نظر گرفته ایید و می خواهید یک خانم خاص به نظر برسید تل بلک لایت طرح خرگوش رنگ قرمز را حتما در نظر داشته باشید. با نوری که از آن می تابد توجه ها به سمت شما خواهد بود

7,000 تومان 5,500 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت آبی طرح گل
بلک لایتها لوازم نورانی هستند که در نور مخصوص بلک لایت به زیبایی می درخشند و شما می توانید با انتخاب ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ آبی طرح گل یک طرح منحصر بفرد را در پوشش مهمانی بلک لایت داشته باشید.

3,000 تومان 2,700 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت سرمه ای خالدار
اگر می خواهید از رنگ های جذاب و ترکیبی در ست بلک لایت خود در مهمانی استفاده نمایید، ست نقاب و پاپیون بلک لایت رنگ سرمه ای طرح خالدار یکی از پیشنهادات شوکوباکس برای شما می باشد، چون یکی از پر مخاطبین در این مدل شناخته شده است.

3,000 تومان 2,700 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت قرمز خالدار
ست نقاب و پاپیون بلک لایت رنگ قرمز طرح خالدار هم یکی از چندین مدل تولید شده از این ست می باشد و فروشگاه شوکوباکس دست شما را برای انتخاب رنگ بسیاز زیاد باز گذاشته است.

3,000 تومان 2,700 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت رنگارنگ
مدل ها و رنگ های بسیار زیادی از این کار بلک لایت در سایت شوکوباکس موجود می باشد. این ست از جنس پلاستیک مخصوص بلک لایت می باشد که در نور بلک لایت خواهد درخشید. ست نقاب و پاپیون بلک لایت رنگارنگ را می توانید با هر لباس و هر رنگ ست نمایید.

3,000 تومان 2,700 تومان

بالماسکه اکلیلی صورتی | pink Fantasy
بالماسکه اکلیلی صورتی | pink Fantasy یکی دیگر از رنگ های در دسترس این مدل ماسک است که با رنگ صورتی که دارد تیپ و شخصیت شما را رومانتیک تر جلوه می دهد.

4,000 تومان 3,500 تومان

بالماسکه اکلیلی مشکی
این مدل از ماسکها طرح آن بر گرفته از ماسکهای مراسم بالماسکه می باشد که هم اکنون در اکثر نقاط دنیا این جشن برگزار می شود. اگر تم مشکی را انتخاب کرده ایید برای همچین مهمانی ایی از بالماسکه اکلیلی مشکی | black Fantasy استفاده نمایید

4,000 تومان 3,500 تومان

تل بلک لایت طرح خرگوش
تل سر نئونی شبرنگ و شب تاب بلک لایت طرح خرگوش مناسب برای استفاده در جشن های تولد کودک و جشن تولد نوجوان, بلک لایت پارتی تل بلک لایت طرح خرگوش رنگ زرد را اگر تم زرد در نظر داشتید حتما از آن استفاده نمایید و خواهید دید چگونه خاصتر دیده خواهید شد

7,000 تومان 5,500 تومان