بلک لایت چیست؟!

از کجا لوازم بلک لایت بخریم؟

 

این اولین سوالاتی است که قبل از برگزاری یک جشن بزرگ به آن بر می خورید و چند وقتی هست در تدارک جشن ها و مهمانی ها زیاد شنیده می شود.

بلک لایت به لامپ بنفش رنگی گفته می شود که وقتی نور آن با محصولات بلک لایت برخورد می کند رنگ های جذاب و براقی تولید می کند.

محصولات مرتبط با بلک لایت شامل کراوات بلک لایت،شات بلک لایت، کلاه مخصوص مهمانی بلک لایت و .. هستند که ترکیبات خاصی در تولید آنها به کار رفته که در نور بلک لایت درخشان و جذاب باشند.

 

در چند سال گذشته بلک لایت در جشن های ما غوغایی بپا کرده و جز جدا نشدنی لوازم جشن، جشن تولد و مهمانی ها شده است.

کافی است یکبار خرید بلک لایت ها را در تدارک لوازم جشن تولد و مهمانی خود امتحان کنید، مطمئن باشید حتی اگر جشن خاصی هم در بین نباشد، یک دورهمی ماهانه را هم با لوازم بلک لایت هیجانی تر خواهید کرد. جهت خرید بلک لایت کافی است از سبد کامل لوازم بلک لایت در شوکوباکس از خرید بلک لایت های متنوع لذت ببرید.

 

توجه : به دلیل حجم انبوه و فروش بالای محصولات بلک لایت در شوکوباکس قیمت تمامی لوازم بلک لایت در سایت شوکوباکس نسبت به سایر سایت ها بسیار مناسب تر است و قطعا سبد بلک لایت شما را تکمیل خواهد کرد.

عینک بلک لایت قلبی آبی
عینک شب تاب/عینک شبرنگ بلک لایت رنگ آبی طرح قلب زیبا و فانتزی مخصوص جشن تولد, کنسرت, مهمانی, جشن نامزدی های که نور بلک لایت را در آن قرار داده اند می باشد. این مدل عینک در چندین طرح و رنگ تهیه و تولید شده است.

7,000 تومان 5,500 تومان

عینک بلک لایت قلبی نارنجی
عینک شب تاب/عینک شبرنگ بلک لایت طرح قلب زیبا و فانتزی مخصوص جشن تولد, کنسرت, مهمانی, جشن نامزدی و عروسی است که بصورت بلک لایت تولید شده و جلوه خاصی را به تیپ مهمانان شما خواهد بخشید. یکی از این مدلها عینک شب تاب قلبی بلک لایت نارنجی می باشد.

7,000 تومان 5,500 تومان

عینک بلک لایت قلبی زرد
از سری تولیدات بلک لایت عینک شب تاب قلبی بلک لایت رنگ زرد می باشد که وقتی به یک مهمانی بلک لایت دعوت شده ایید می توانید از آن نیز استفاده نمایید و بسیار شیک در این مهمانی حاضر شوید

7,000 تومان 5,500 تومان

عینک بلک لایت ریبن زرد
عینک های بسیار زیادی بصورت بلک لایت تولید شده و طرح های زیادی را شامل می شود و زمانی که به یک مهمانی بلک لایت دعوت شده ایید می توانید از آنها استفاده نمایید عینک شبرنگ ریبن بلک لایت رنگ زرد یکی از این انتخابها می باشد

6,000 تومان 4,000 تومان

عینک بلک لایت قلبی قرمز
وقتی صحبت از یک مهمانی بلک لایت می شود باید به دنبال تهیه لوازم بلک لایت باشید و در طراحی تیپ خود در مهمانی از آنها استفاده نمایید. رنگ آن که بسته به استفاده از تم رنگی لباستان خواهد داشت ولی تنوع لوازم و تهیه آن بسته به نیاز طرحی که انتخاب کرده ایید دارد. عینک شب تاب قلبی بلک لایت رنگ قرمز می تواند یکی از این انتخابات باشد.

7,000 تومان 5,500 تومان

ست چهارتایی انگشتر و دستبند و چوب و جادو بلک لایت آبی
ست چهارتایی انگشتر و دستبند و چوب و جادو بلک لایت آبی رنگ، یک پک عالیست اگر دلتان می خواهد عزیزتان در مهمانی زیباتر بنظر برسد. این ست از جنس پلاستیک براق و نورانی است که هیچ خطری برای مصرف کننده خود نخواهد داشت. و حتی می تواند یک هدیه جذاب برای فرزندانتان باشد.

7,000 تومان 6,300 تومان

ست چهارتایی انگشتر و دستبند و چوب و جادو بلک لایت قرمز
ست چهارتایی انگشتر و دستبند و چوب و جادو بلک لایت قرمز را می توان گفت مدل دخترانه پک آبی رنگ خودش است وجدا از اینکه می تواند هدیه مناسب و جذابی برای عزیزانتان باشد می توانید در مهمانی ها نیز او را جذابتر از هم سن و سالهایش نشان دهید.

7,000 تومان 6,300 تومان

عینک چراغدار طرح قلب سبز
اگر می خواهید در مهمانی هایی چون دورهمی ها و یا تولد ها و یا جشن های خاص فامیلی خود بدرخشید، می توانید از لوازم جشن هایی مانند عینک چراغدار ال ای دی کرکره ای مدل قلب رنگ سبز استفاده نمایید و یا حتی به عنوان یک هدیه آن را برای عزیزانتان در نظر بگیرید.

5,500 تومان 5,000 تومان

عینک چراغدار طرح قلب قرمز
جنس این عینک ها از پلاستیک مقاوم و درجه یک می باشد و مخصوص جشن ها و مراسمات طراحی و تولید شده است. تعداد رنگ و مدل های بسیاری در دسترس می باشد و هم خانم ها و هم آقاین می توانند از آن ها استفاده نمایند

5,500 تومان 5,000 تومان

عینک چراغدار طرح ریبن قرمز
عینک LED کرکره ای مناسب پارتی ، جشن تولد ، چهارشنبه سوری ، کنسرت و ... قابل استفاده برای خانم و آقا امکان استفاده برای تمام سنین می باشد عینک چراغدار LED مدل ریبن رنگ قرمز یکی از چندین مدل و رنگ است.

5,500 تومان 5,000 تومان

عینک چراغدار طرح ریبن آبی
عینک چراغدار ال ای دی کرکره ای مدل ریبن به رنگ آبی یکی دیگر از مدل های متنوع این دسته از عینک های فانتزی می باشد که امروزها استفاده از آن در جشن ها و مراسمات شادی بسیار باب شده است.

5,500 تومان 5,000 تومان

عینک چراغدار طرح ستاره ای سبز
از این مدل عینک ها امروزه برای مهمانی ها و جشن های بسیاری استفاده می شود و به حق که یک وسیله فانتزی و جذاب است و تیپ شما را در مهمانی خاص تر جلوه خواهد داد. عینک چراغدار LED مدل ستاره ای رنگ سبز یکی از جندین مدل طرح و رنگ است

5,500 تومان 5,000 تومان