تاج با طرح بتمن
تاج جشن تولد با طرح بتمن یکی دیگر از لوازم تزئینی در جشن ها و مراسمات، تاج های تولید شده از مقوا هستند که با ظاهری زیبا و با طراحی های متنوع از شخصیت های محبوب کارتونی و قابل ست کردن با تم مراسماتی مانند تولد و موارد مشابه هستند.
قیمت قبل: 5,300 تومان
     4,500 تومان
تعداد موجود: موجود نیست
شناسه کالا در انبار: 12345679196
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

شخصیت سازی در مراسمات شادی و جشنها امروزه بسیار مورد توجه خانواده ها و افراد در همجای دنیا قرار گرفته است.

این محصول به ما اجازه میدهد بتوانیم با توجه به علاقه عزیزانمان به شخصیت های معروف دنیا و یا نشان دادن آنها بعنوان یک شخصیت برتر و یا خاص شادی آنها را هزاران برابر نمائیم.

شخصیت بتمن در دنیا به عنوان نماد قدرت و فداکاری و ضد آدمهای بد می باشد و اگر عزیزتان به این شخصیت نزدیک است میتوانید ازین تم برای او استفاده نمائید.

 

این محصول به عنوان لوازم تولد، لوازم جشن، لوازم مهمانی بکار می رود می تواند زیبایی خاصی به مهمانی شما بخشد

ارسال رایگان تهران حتی با خرید 1000 تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

 

 

مشخصات محصول

تعداد در بسته 10
عرض محصول (سانتی متر) 23
طول محصول (سانتی متر) 11
جنس مقوا
تاج جشن تولد با طرح باب اسفنجی
تاج تولد با طرح باب اسفنجی یکی دیگر از محصولات تاج های مقوایی لوازم جشن است و برای ست کردن فضای جشن عزیزانتان مورد نیاز می باشد و با توجه به اینکه باب اسفنجی از محبوبیت خاصی در بین بچه ها برخوردار است انتخاب خوبی برای تم تولد می باشد

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با طرح بارسلونا
یکی دیگر از لاوازم تزئینی در جشن ها و مراسمات، تاج های تولید شده از مقوا هستند که با ظاهری زیبا و با طراحی های متنوع از شخصیت های محبوب کارتونی و قابل ست کردن با تم مورد استفاده شما می باشد.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با لیبل پوکویو
کودکان عاشق این هستند که خودشان را در جای شخصیت های کارتونی مورد علاقه شان ببینند، پوکویو هم یکی از این شخصیت ها است که شما با استفاده از این تم برای جشن های آنها بسیار سوپرایزشان کنید. و باقی اقلام جشن با تم پوکویو را می توانید از فروشگاه شوکوباکس تهیه نمایید.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با لیبل تم مینیون
مینیون ها این عروسک های زرد با لباس های جین آبی رنگ توانسته اند جایگاه ویژه ایی در بین مخاطبان خود ایجاد کنند و شما هم اگر دوست دارید از مینیون ها برای طراحی فضایی خود استفاده کنید می توانید تاج جشن تولد با طرح تم مینیون را از شوکوباکس تهیه نمایید و همچنین هرچیز دیگری که برای برپایی مراسمتان لازم است را با همین تم ست نمایید.

5,300 تومان 4,500 تومان