تم تولد بارسلونا
برای کسانیکه عاشق فوتبال هستند نیز طرح های از تیم های مشهور و پر طرفدار در نظر گرفته شده است. یکی از همین تیم ها بارسلونا می باشد که برای اینکه شما چیزی را در تهیه لوازم اصلی و اولیه تم جشن خود فراموش نکنید و زمان کمتری را صرف کنید، شوکوباکس ست 9 تیکه جشن تولد با تم بارسلونا را در کنار هم قرار داده تا خرید راحتری را در سایت شوکوباکس تجربه کنید.
قیمت قبل: 36,800 تومان
     33,200 تومان
تعداد موجود: موجود نیست
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

مجموعه تولد کالا با تهیه انواع لوازم تولد و تم های تولد دخترانه و پسرانه و لوازم برگزاری جشن تولد به صورت کامل ، جشن تولدی شاد و خاص را برای شما فراهم می آورد.

تم مخصوص  تم دندونی و تم ویژه تولد بزرگسالان را نیز میتوانید از قسمت تم از منوی اصلی مشاهده و انتخاب نمایید.

بشقاب 20 عدد
لیوان 20 عدد
چنگال 12 عدد
چاقو 12 عدد
ریسه پرچمی 1 عدد
ریسه دالبری 1 عدد
رد پا 5 عدد پای راست -5 عدد پای چپ
کارت دعوت 10 عدد
تاج 10 عدد

 

خرید ست 9 تیکه جشن تولد در فروشگاه اینترنتی و حضوری شوکوباکس

ارسال رایگان تهران حتی با خرید 1000 تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

مشخصات محصول

کالری 9 پک
تم تولد مرد عنکبوتی
اگر در نظر دارید برای جشن تولد و یا مراسمی که در پیش دارید از شخصیت محبوب مرد عنکبوتی استفاده نمایید، می توانید لوازم اولیه برپایی جشن را که در یک پک 9 تایی در کنار هم با طرح مرد عنکبوتی است را انتخاب کرده و زمان کمتری را برای خرید صرف نمایید.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد مک کوئین
ست 9 تیکه جشن تولد با تم مک کوئین از سری پک هایی هستند که فروشگاه شوکوباکس برای رفاه حال مشتریان خود در کنار هم قرار داده تا زمان کمتری را از مشتری بابت خرید هدر دهد. این 9 پک جزء لوازم اصلی و اولیه هر جشن می باشد.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد مینیون
با توجه به تحقیقات انجام شده توسط شوکوباکس، در هر جشن چند سری از اقلام هستند که همیشه مورد استفاده قرار می گیرد و لازم و ملزوم همدیگر هستند. بنابراین بخاطر رفاه حال مشتریان این اقلام را که از یک طرح و مدل می باشند را در یک پک 9 تایی قرار دادیم تا زمان کمتری از مشتری برای خرید گرفته شود. یکی از این پکها ست 9 تیکه جشن تولد با تم مینیون نیز می باشد.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد کودک پسرونه
هر مراسم و یا جشنی دارای یک سری از لوازم مشخص و اولیه می باشد که ما سعی کردیم آنچه که جزء لوازم اولیه محسوب می شود را در یک پک با طرح و تم یکسان را در کنار هم قرار دهیم که هم مشتری بتواند بصورت یکجا سفارش دهد و وقت کمتری را هدر دهد و یا بصورت جداگانه و مورد دلخواه خود. ست 9 تیکه جشن تولد با تم کودک پسرونه، یکی از این پک های 9 تایی می باشد.

36,800 تومان 33,200 تومان