انتخاب تم تولد همیشه کار سختی است و چند سالی از است که تم تولد و در کنار آن خرید لوازم جشن و تولد در ایران اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. تم تولد به یک نمای کلی از ظاهر و قالب برگزاری جشن تولد گفته می شود که در آن لوازم جشن تولد با یک برنامه قبلی انتخاب می شوند.

برای برگزاری جشن تولد و مهمانی با تم مخصوص باید لوازم تم تولد و جشن را از قبل آماده کنید.تم تولد در بین سنین مختلف متفاوت است مثلاً برای جشن تولد نوزاد تم اولین دندان، راه رفتن و غیره، در رده سنی کودک و نوجوان از شخصیت های کارتونی معروف جهانی استفاده می شود مانند پوکویا، ماشا، مرد عنکبوتی، بن تن و مک کوئین و... در سنین بالاتر از تاج های طلایی و قهوه ایی و یا تیم های ورزشی مانند رئال مادرید و بارسلونا و... استفاده نمایید.

لوازمی که می توانید با آنها یک تم تولد خوب بسازید:انواع ریسه، لیوان، بشقاب،  چاقو و چنگال، کلاه و جزئیات نمایشی روی صورت و لباس قرار می گیرد.

شوکوباکس معروفترین این تم های تولد را برای شما عزیزان گردهم آورده و خرید شما را به آسانترین حالت ممکن رسانده است.

 

نکته : شما می توانید پکیج کامل محصولات تم تولد را به صورت یکجا از فروشگاه آنلاین شوکوباس خریداری کنید.

 

 

فیلتر براساس ویژگی‌ها
  • عرض محصول (سانتی متر)
  • 17
تاج جشن تولد با لیبل دندونی دخترونه
یکی از مراسمات مرسوم خانواده ها جشن اولین دندانی که نوزادشان در می آورد می باشد و طراحان لوازم جشن نیز این تم را هم دخترانه در نظر گرفته اند هم پسرانه، این مدل از تاج ها از جنس مقوا می باشد و خاص این مراسم می باشد.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با لیبل سبیل
در جشن ها و مراسمات از قبیل تولدها و سالگردها و روزهای ویژه ایی چون ولنتاین می توانید برای مهمانهای نزدیکتر بجای کلاه شیپوری از این مدل تاج استفاده نمایید. جنس این تاج ها از مقوا می باشد و نوع طراحی آن به شکلی می باشد که برای بزرگتر ها نیز قابل استفاده است

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با لیبل سوفیا
یکی از شخصیت ها ی محبوب در بین خردسالان شخصیت کارتونی سوفیا می باشد و می توانید تم جشن تولد آنها را با این تم طراحی کنید. این تاج ها از جنس مقوا می باشند و جایگزین کلاهای معمول جشن ها می تواند باشد.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با لیبل عاشقانه (love)
تاج جشن تولد با لیبل عاشقانه (love) یکی از تم هایی است که برای هر سنی می توان از آن استفاده کرد حال می خواهد یک جشن تولد باشد و یا مراسم سالگرد ازدواج و یا روز ولنتاین. در کنار تاج می توانید باقی لوازم جشن را با همین تم از فروشگاه شوکوباکس تهیه بفرمایید.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با لیبل مرد عنکبوتی
مرد عنکبوتی نیز همانند خیلی از قهرمان های کارتونی و سینمایی مورد علاقه شدید کودکان می باشد و استفاده از این تم در طراحی فضای جشن عزیزانتان می تواند سوپرایز خوبی برای عزیزانتان باشد. تاج جشن تولد با لیبل مرد عنکبوتی در فروشگاه شوکوباکس موجود می باشد.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با لیبل فروزن
یکی دیگر از لوازم تزئینی در جشن ها و مراسمات، تاج های تولید شده از مقوا هستند که با ظاهری زیبا و با طراحی های متنوع از شخصیت های محبوب کارتونی و سینمایی می باشد که مدل طرح فروزن یکی ازین طرح ها می باشد.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با لیبل ماشین مسابقه
تاج جشن تولد با طرح ماشین مسابقه یکی از مدل های تم های تولد می باشد که باقی لوازم این تم نیز در فروشگاه شوکوباکس موجود می باشد. این تم با رنگ قرمزی که در طراحی آن وجود دارد فضای جشن شما را پر تحرک تر خواهد کرد.

5,500 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با لیبل کودک پسرونه
یکی دیگر از لوازم تزئینی در جشن ها و مراسمات، تاج های تولید شده از مقوا هستند که با ظاهری زیبا و با طراحی های متنوع از شخصیت های محبوب کارتونی و قابل ست کردن با باقی لوازم مراسم می باشد. تاج جشن تولد با طرح کودک پسرونه را می توانید در فروشگاه شوکوباکس همراه با باقی لوازم مورد نیاز جشن را تهیه کرد.

5,301 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با لیبل کودک دخترونه
این طرح و تم برای دخترها بکار می رود و کودکان دختر شما، با توجه به رنگ و طرح خاص آن بسیار خوشحال می شوند. باقی این لوازم مانند بادکنک ها و یا ریسه ها و ردپاها و هر چیزی که مورد نیاز در جشن شما می باشد را می توانید براحتی از سایت شوکوباکس تهیه کنید.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با لیبل کیتی
این گربه مورد علاقه تمام کودکان و حتی بزرگسالان با رنگ صورتی خاص خودش توانسته طرفداران بسیاری را برای خودش داشته باشد. کیتی با رنگ صورتی می تواند فضای جشن شما را رومانتیک تر نماید. تاج جشن تولد با طرح کیتی یکی از این لوازم تم کیتی می باشد.

5,300 تومان 4,500 تومان

چاقو جشن تولد طرح باب اسفنجی
چنگال غذاخوری یک بار مصرف جشن تولد با لیبل (تم) باب اسفنجی

4,000 تومان 3,000 تومان

چاقو جشن تولد طرح بارسلونا
چاقو غذاخوری یک بار مصرف جشن تولد (12 عددی) با لیبل (تم) بارسلونا

4,000 تومان 3,000 تومان