انتخاب تم تولد همیشه کار سختی است و چند سالی از است که تم تولد و در کنار آن خرید لوازم جشن و تولد در ایران اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. تم تولد به یک نمای کلی از ظاهر و قالب برگزاری جشن تولد گفته می شود که در آن لوازم جشن تولد با یک برنامه قبلی انتخاب می شوند.

برای برگزاری جشن تولد و مهمانی با تم مخصوص باید لوازم تم تولد و جشن را از قبل آماده کنید.تم تولد در بین سنین مختلف متفاوت است مثلاً برای جشن تولد نوزاد تم اولین دندان، راه رفتن و غیره، در رده سنی کودک و نوجوان از شخصیت های کارتونی معروف جهانی استفاده می شود مانند پوکویا، ماشا، مرد عنکبوتی، بن تن و مک کوئین و... در سنین بالاتر از تاج های طلایی و قهوه ایی و یا تیم های ورزشی مانند رئال مادرید و بارسلونا و... استفاده نمایید.

لوازمی که می توانید با آنها یک تم تولد خوب بسازید:انواع ریسه، لیوان، بشقاب،  چاقو و چنگال، کلاه و جزئیات نمایشی روی صورت و لباس قرار می گیرد.

شوکوباکس معروفترین این تم های تولد را برای شما عزیزان گردهم آورده و خرید شما را به آسانترین حالت ممکن رسانده است.

 

نکته : شما می توانید پکیج کامل محصولات تم تولد را به صورت یکجا از فروشگاه آنلاین شوکوباس خریداری کنید.

 

 

فیلتر براساس ویژگی‌ها
  • عرض محصول (سانتی متر)
  • 17

تاج جشن تولد با طرح بتمن (بسته 6 تایی)

تاج جشن تولد با طرح بتمن یکی دیگر از لوازم تزئینی در جشن ها و مراسمات، تاج های تولید شده از مقوا هستند که با ظاهری زیبا و با طراحی های متنوع از شخصیت های محبوب کارتونی و قابل ست کردن با تم مراسماتی مانند تولد و موارد مشابه هستند.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج با طرح بنتن

تاج جشن تولد با طرح بن تن جایگزین مناسبی برای کلاهای شیپوری می باشد. جنس تاج های تولید شده از مقوا هستند که با ظاهری زیبا و با طراحی های متنوع از شخصیت های محبوب کارتونی و قابل ست کردن با تم مراسات

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج با لیبل تاج طلایی

تاج جشن تولد با لیبل تاج طلایی از جنس مقوا هستند که با ظاهری زیبا که در بین تم های دیگر میتواند در سنین بالاتر مورد استفاده نیز قرار بگیرد. مانند مراسماتی چون جشن تولد و روز ولنتاین و جشن های مشابه دیگر

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج با طرح تاج طلایی و مشکی

تاج با طرح تاج طلایی و مشکی یکی دیگر از لوازم تزئینی از جنس مقوا می باشند و جایگزین مناسب برای کلاه های شیپوری می باشد و براحتی با باقی لوازم جشن ست می شود.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج با طرح رئال مادرید

تاج جشن تولد با طرح تیم فوتبال رئال مادرید مخصوص کسانی که عاشق فوتبال بخصوص تیم محبوب رئال مادرید هستند می باشد. مانند مراسماتی چون جشن تولد و جشن های مشابه دیگر

5,307 تومان 4,500 تومان

تاج با طرح ماشا و خرس

تاج با طرح ماشا و خرس که یکی از شخصیت های محبوب برای کودکان می باشد.تاج ها جایکزین خوبی برای کلاه های شیپوری می تواند باشد و از جنس مقوا می باشو و قابل نتظیم برای هر سایزی می باشد.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با طرح باب اسفنجی (بسته 6 تایی)

تاج تولد با طرح باب اسفنجی یکی دیگر از محصولات تاج های مقوایی لوازم جشن است و برای ست کردن فضای جشن عزیزانتان مورد نیاز می باشد و با توجه به اینکه باب اسفنجی از محبوبیت خاصی در بین بچه ها برخوردار است انتخاب خوبی برای تم تولد می باشد

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با طرح بارسلونا (بسته 6 تایی)

یکی دیگر از لاوازم تزئینی در جشن ها و مراسمات، تاج های تولید شده از مقوا هستند که با ظاهری زیبا و با طراحی های متنوع از شخصیت های محبوب کارتونی و قابل ست کردن با تم مورد استفاده شما می باشد.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با لیبل پوکویو (بسته 6 تایی)

کودکان عاشق این هستند که خودشان را در جای شخصیت های کارتونی مورد علاقه شان ببینند، پوکویو هم یکی از این شخصیت ها است که شما با استفاده از این تم برای جشن های آنها بسیار سوپرایزشان کنید. و باقی اقلام جشن با تم پوکویو را می توانید از فروشگاه شوکوباکس تهیه نمایید.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با طرح تم مینیون (بسته 6 تایی)

مینیون ها این عروسک های زرد با لباس های جین آبی رنگ توانسته اند جایگاه ویژه ایی در بین مخاطبان خود ایجاد کنند و شما هم اگر دوست دارید از مینیون ها برای طراحی فضایی خود استفاده کنید می توانید تاج جشن تولد با طرح تم مینیون را از شوکوباکس تهیه نمایید و همچنین هرچیز دیگری که برای برپایی مراسمتان لازم است را با همین تم ست نمایید.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با طرح توت فرنگی کوچولو (بسته 6 تایی)

توت فرنگی کوچولو یکی از شخصیت های محبوب کارتونی کودکان می باشد که در طراحی آ« سعی شده از رنگ های بسیار شاد استفاده شده و فضای طراحی شده جشن شما را شادتر جلوه می دهد. جنس این تاج ها از مقوا می باشد و قابل تنظیم برای هر سایزی نیز هستند.

5,300 تومان 4,500 تومان

تاج جشن تولد با طرح دندونی پسرونه (بسته 6 تایی)

یکی از جشن هایی که از قدیم تا الان در خانواده ها مورد توجه بوده، در آمدن اولین دندان کودکانشان می باشد. برای همین طراح های لوازم جشن این لوازم را با طرح های مخصوصش در نظر گرفته اند تاج جشن تولد با طرح دندونی پسرونه یکی از همین مدل ها می باشد.

5,300 تومان 4,500 تومان