35 %
تم تولد رئال مادرید
از آنجایی که خرید لوازم یک جشن به دلیل تنوع بسیار بالا در تعداد اقلام موجود، کمی سخت و وقت گیر می باشد و امکان دارد در بین همه این موارد چیزی همیشه از قلم بیفتد. شوکوباکس سعی داشته برای تمام طرح های مورد استفاده در جشن ها، یکسری از اقلام اولیه مورد نیاز هر جشن را در یک سبد قرار دهد تا زمان کمتری را برای خرید صرف شود. ست 9 تیکه جشن تولد با تم رئال مادرید یکی از این موارد می باشد.
     32,000 تومان
20,800 تومان
تعداد موجود: موجود نیست
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

مجموعه تولدکالا با تهیه انواع لوازم تولد و تم های تولد دخترانه و پسرانه و لوازم برگزاری جشن تولد به صورت کامل ، جشن تولدی شاد و خاص را برای شما فراهم می آورد.

تم مخصوص  تم دندونی و تم ویژه تولد بزرگسالان را نیز میتوانید از قسمت تم از منوی اصلی مشاهده و انتخاب نمایید.

بشقاب 20 عدد
لیوان 20 عدد
چنگال 12 عدد
چاقو 12 عدد
ریسه پرچمی 1 عدد
ریسه دالبری 1 عدد
رد پا 5 عدد پای راست -5 عدد پای چپ
کارت دعوت 10 عدد
تاج 10 عدد

 

خرید ست 9 تیکه جشن تولد در فروشگاه اینترنتی و حضوری شوکوباکس

ارسال رایگان تهران حتی با خرید 1000 تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

مشخصات محصول

تعداد در بسته 9پک
35 %
تاج با طرح رئال مادرید
تاج جشن تولد با طرح تیم فوتبال رئال مادرید مخصوص کسانی که عاشق فوتبال بخصوص تیم محبوب رئال مادرید هستند می باشد. مانند مراسماتی چون جشن تولد و جشن های مشابه دیگر

2,600 تومان

35 %
چاقو جشن تولد طرح رئال مادرید
چاقو غذاخوری یک بار مصرف جشن تولد (12 عددی) با لیبل (تم) رئال مادرید

1,560 تومان

35 %
بشقاب و لیوان رئال مادرید
ست بشقاب و لیوان یک بار مصرف جشن تولد حاوی 20 عدد لیوان و 20 عدد بشقاب در هر پک و با طرحهای بسیار متنوع و زیبا (شخصیت های کارتونی معروف محبوب کودکان) وهماهنگ با تم و ست مراسم.

3,250 تومان

35 %
کارت دعوت جشن تولد با لیبل رئال مادرید
اگر دوست دارید برای جشن تولد عزیزانتان که عاشق ورزش هستند، سنگ تمام بذارید و همچیزو با برنامه انجام دهید، نگران دعوت رسمی مهمانان کوچولوی عزیزانتان نباشید. برای این کار، کارتهایی طراحی و تولید شده که با تم جشن تولد شما هماهنگ می باشد و فقط نام دوست کودکتان را داخل این کارتها باید نوشت و باقی نوشتها بصورت آماده درون آن قرار دارد. کارت دعوت جشن تولد با طرح رئال مادرید یکی از همین دسته کارت های دعوت هستند. مثلا اگر تم جشن بچه شما تیم ورزشی فوتبال است می توانید از کارت دعوت جشن تولد با لیبل رئال مادرید استفاده نمایید.

2,600 تومان