تم تولد کودک پسرونه
هر مراسم و یا جشنی دارای یک سری از لوازم مشخص و اولیه می باشد که ما سعی کردیم آنچه که جزء لوازم اولیه محسوب می شود را در یک پک با طرح و تم یکسان را در کنار هم قرار دهیم که هم مشتری بتواند بصورت یکجا سفارش دهد و وقت کمتری را هدر دهد و یا بصورت جداگانه و مورد دلخواه خود. ست 9 تیکه جشن تولد با تم کودک پسرونه، یکی از این پک های 9 تایی می باشد.
قیمت قبل: 36,800 تومان
     33,200 تومان
تعداد موجود: عدد
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

مجموعه تولدکالا با تهیه انواع لوازم تولد و تم های تولد دخترانه و پسرانه و لوازم برگزاری جشن تولد به صورت کامل ، جشن تولدی شاد و خاص را برای شما فراهم می آورد.

تم مخصوص  تم دندونی و تم ویژه تولد بزرگسالان را نیز میتوانید از قسمت تم از منوی اصلی مشاهده و انتخاب نمایید.

بشقاب 20 عدد
لیوان 20 عدد
چنگال 12 عدد
چاقو 12 عدد
ریسه پرچمی 1 عدد
ریسه دالبری 1 عدد
رد پا 5 عدد پای راست -5 عدد پای چپ
کارت دعوت 10 عدد
تاج 10 عدد

 

خرید ست 9 تیکه جشن تولد در فروشگاه اینترنتی و حضوری شوکوباکس

ارسال رایگان تهران حتی با خرید 1000 تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

مشخصات محصول

تعداد در بسته 9 پک
تم تولد فروزن
یکی از طرح های مورد استفاده در جشن ها، شخصیت محبوب فروزن می باشد. ست 9 تیکه جشن تولد با تم فروزن را با توجه به اقلام اولیه مورد نیاز هر جشن در نظر گرفته شده است که می توانید در سبد خرید خود قرار دهید تا زمان کمتری را برای خرید صرف نمایید.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد مرد عنکبوتی
اگر در نظر دارید برای جشن تولد و یا مراسمی که در پیش دارید از شخصیت محبوب مرد عنکبوتی استفاده نمایید، می توانید لوازم اولیه برپایی جشن را که در یک پک 9 تایی در کنار هم با طرح مرد عنکبوتی است را انتخاب کرده و زمان کمتری را برای خرید صرف نمایید.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد مک کوئین
ست 9 تیکه جشن تولد با تم مک کوئین از سری پک هایی هستند که فروشگاه شوکوباکس برای رفاه حال مشتریان خود در کنار هم قرار داده تا زمان کمتری را از مشتری بابت خرید هدر دهد. این 9 پک جزء لوازم اصلی و اولیه هر جشن می باشد.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد مینیون
با توجه به تحقیقات انجام شده توسط شوکوباکس، در هر جشن چند سری از اقلام هستند که همیشه مورد استفاده قرار می گیرد و لازم و ملزوم همدیگر هستند. بنابراین بخاطر رفاه حال مشتریان این اقلام را که از یک طرح و مدل می باشند را در یک پک 9 تایی قرار دادیم تا زمان کمتری از مشتری برای خرید گرفته شود. یکی از این پکها ست 9 تیکه جشن تولد با تم مینیون نیز می باشد.

36,800 تومان 33,200 تومان