جعبه گل رز (باکس گل رز) سه شاخه
یکی از جعبه گلهای مخصوص هدیه در روز های ولنتاین و یا روز های مادر و پدر و یا روز دختر و مراسماتی از این قبیل، جعبه گل رز سه شاخه می باشد که با استفاده از 3 شاخه گل رز با اصالت و یک جعبه زیبا آماده شده است.
     54,000 تومان
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

در این مدل از جعبه هدیه از 3 شاخه گل رز استفاده شده است

جنس جعبه از مقوا می باشد

برای دادن جلوه بیشتر به این مدل از پوشال نیز استفاده شده و گلبرگ های رز نیز در آن وجود دارد

رز های استفاده شده در این جعبه هدیه محصول کشور هلند می باشد

در این مدل مشتریان عزیز می تواند هم از رز قرمز و هم از رز سفید استفاده نمایند

این گیف ها مخصوص مراسمات و روزهای مانند ولنتاین - روز مادر - روز پدر - روز دختر- روز زن - سالگرد ازدواج و مراسماتی از این قبیل می باشد.

ارسال رایگان تهران حتی با خرید 1000 تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

جعبه گل رز (باکس گل رز) استوانه ای 20 شاخه
همه ما نزدیک مراسماتی مانند ولنتاین و یا روز مادر و یا روز دختر و یا روز عشاق و یا مراسماتی از این دسته که می شود، دلواپس و نگران دادن یک هدیه زیبا با قیمت مناسب هستیم و بیشترین هدیه ایی که در این روزها رد و بدل می شود گلهای رز هستند که جعبه گل رز استوانه ای 20 شاخه یکی از چندین مدل می باشد.

245,000 تومان

جعبه گل رز (باکس گل رز) حروف انگلیسی
جعبه گل رز (باکس گل رز) حروف انگلیسی یکی از چندین مدل جعبه گل های مخصوص هدیه در روزهای ولنتاین و روز عشق و روز مادر و یا مراسماتی از این قیبل در شوکوباکس می باشد که از با کیفیت ترین گلها در آن استفاده شده و شما می توانید هر حرف انگلیسی را بسته به نیازتان درخواست بدهید.

435,000 تومان

جعبه گل رز (باکس گل رز) سفید و قرمز حروف انگلیسی
در مراسماتی مانند ولنتاین و یا روزهای مادر و دختر و سالگردها معمولا جعبه گل هدیه می شود که فروشگاه شوکوباکس گل های رز سفید و قرمز را در جعبه های بسیار زیبایی طراحی کرده و متناسب با هر سلیقه و بودجه ایی در فروشگاه خود عرضه داشته. جعبه گل رز سفید و قرمز حروف انگلیسی یکی از چندین مدل قابل خرید در این فروشگاه می باشد.

460,000 تومان

جعبه گل رز (باکس گل رز) مربعی 16 شاخه
جعبه گل رز (باکس گل رز) مربعی 16 شاخه یکی از زیباترین و پر طرفدار ترین جعبه های هدیه گل فروشگاه شوکوباکس می باشد که در مراسماتی مانند ولنتاین و روز عشاق و روز مادر و زن و روز دختر بسیار مورد توجه قرار دارد.

188,000 تومان