منظور از بادکنک لاتکس همان بادکنک های معمولی هستند که بصورت معمول همه ما از آن استفاده می کنیم و جنس ساختاری آن از مواد لاتکس است. همانطور که می دانید بادکنک لاتکس جزیی جدا نشدنی از لوازم  جشن های ما است که  امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی به مدل های زیادی تقسیم شده اند.

بادکنک لاتکس همان بادکنک های روزهای کودکی همه ما است، با این تفاوت که این روزها کیفیت در جنس مورد استفاده آن برای تولید خیلی بیشتر شده چرا که در جشن های ما بادکنک لاتکس جزء اصلی ترین موارد در طراحی فضا و لوازم جشن ما هستند. بادکنهای لاتکس با رنگ ها و طرح ها و اندازه های متفاوتی وجود دارند و حتی روی آنها از نوشته ها و طرح های فانتزی زیادی استفاده می شود که جشن شما را زیباتر می کند.

مدل های مختلف بادکنک در فروشگاه اینترنتی شوکوباکس موجود است.

خرید بادکنک لاتکس در طرح های مختلف، بادکنک ال ای دی (LED) یا همان بادکنک چراغ دار و بادکنک طرح اموجی در شوکوباکس میسر است.

 بادکنک لاتکس طرح هپی برس دی
بادکنک لاتکس طرح هپی برس دی | happy birthday balloon را می توان در جشن تولدهای خود برای تزیین فضا استفاده کرد. این بادکنک را می توان به عنوان تزیین در کنار کادو خود به عنوان هدیه تقدیم کرد.

2,000 تومان 1,500 تومان

بادکنک لاتکس نارنجی خالدار
بادکنک لاتکس نارنجی خالدار برای تزیین جشن نامزدی و عروسی و ولنتاین و تولد و جشن های مناسبتی دیگر که در کنار رنگ های مدل های دیگر نمای جذابتری به طراحی فضای شما خواهد داد. بادکنک لاتکس را می توان با هلیوم نیز پر نمود.

1,600 تومان 1,200 تومان

بادکنک لاتکس سبز خالدار
بادکنک لاتکس سبز خالدار سفید را می توان به عنوان محصولی برای تزیین جشن خود استفاده کنید. این رنگ بادکنک حس سرزندگی و شادابی به شما می دهد و از آن می توانید به عنوان تم جشن استفاده کنید. این بادکنک را با سایر وسایل جشن از سایت شوکو باکس به راحتی می توانید ست کنید.

1,600 تومان 1,200 تومان

بادکنک ال ای دی (LED) رنگ آبی پررنگ طرح گل
بادکنک یکی از وسایل پر طرفدار بین لوازم جشن است. برای بوجود آمدن جوی متفاوت و هیجان انگیز می توان از بادکنک ال ای دی (LED) رنگ آبی پررنگ طرح گل استفاده کرد که با چشمک زدن چراغ داخل بادکنک افکت خاصی به فضا می دهد.

2,000 تومان 1,500 تومان

بادکنک ال ای دی (LED) رنگ نارنجی طرح گل
بادکنک یکی از وسایل پر طرفدار بین لوازم جشن است. برای بوجود آمدن جوی متفاوت و هیجان انگیز می توان از بادکنک ال ای دی (LED) رنگ نارنجی طرح گل استفاده کرد که با چشمک زدن چراغ داخل بادکنک افکت خاصی به فضا می دهد. رنگ نارنجی باعث شوق و هیجان در فرد می شود.

2,500 تومان 2,000 تومان

 بادکنک ال ای دی (LED) رنگ سبز پررنگ طرح گ
وقتی رنگ سبز را در طراحی فضای مراسمتان استفاده می کنید، نشانی از رشد و دوست داشتن و سر زندگی را نشان می دهید. بادکنک زیبا از جنس لاتکس به رنگ سبز ساده حاوی چراغ کوچک ال ای دی چشمک زن و مناسب برای تزیین جشن نامزدی و عروسی و تولد و سایر مراسمات مانند ولنتاین و روز عشاق می باشد

2,500 تومان 2,000 تومان

بادکنک ال ای دی (LED) رنگ صورتی پررنگ طرح گل
بادکنک زیبا از جنس لاتکس به رنگ صورتی با طرح گل های سفید که داخل خود بادکنک چراغ کوچک ال ای دی چشمک زنی است که با فشار باد داخل بادکنک شروع به جشمک زدن می کند و جلوه خاصی را به جشن ها و مراسماتی چون تولد و ولنتاین می دهد

2,500 تومان 2,000 تومان

بادکنک ال ای دی (LED) رنگ آبی طرح گل
بادکنک یکی از وسایل پر طرفدار بین لوازم جشن است. برای بوجود آمدن جوی متفاوت و هیجان انگیز می توان از بادکنک ال ای دی (LED) رنگ آبی طرح گل استفاده کرد که با چشمک زدن چراغ داخل بادکنک افکت خاصی به فضا می دهد.

2,500 تومان 2,000 تومان

بادکنک لاتکس طرح ایموجی
بادکنک های لاتکسی طرح ایموجی با کیفیت بالا و اندازه مناسب و طرح ها و رنگ های بسیار متنوع و زیبا برای تمام جشنها و میهمانی ها و دوره همی ها و تولدها در تمامی سنین

1,000 تومان 700 تومان

بادکنک لاتکس طلایی
بادکنک لاتکس طلایی را می توان برای زیبا و شیک کردن فضا از آن استفاده کرد. رنگ طلایی رنگی است که به راحتی با رنگهای دیگر ست می شود. این رنگ در کنار رنگهای دیگر جلوه ای بسیار جذاب تر دارد و همچنین به تنهایی می توان از آن به عنوان رنگ تم مراسم خود استفاده کنید. سایر وسایل تم جشن را می توانید از سایت شوکوباکس تهیه بفرمایید.

800 تومان 500 تومان

بادکنک لاتکس نقره ای
بادکنک لاتکس نقره ای را می توان به عنوان رنگی خنثی در نظر گرفت و در کنار رنگ های دیگر از آن برای تزیین مراسم خود استفاده کنید و همچنین به تنهایی می توان آن را به عنوان رنگ تم مراسم خود انتخاب کنید و جلوه ای زیبا و جذاب به فضا بدهید.

800 تومان 500 تومان

بادکنک ال ای دی (LED) رنگ کرم طرح شکوفه
بادکنک ال ای دی (LED) رنگ کرم طرح شکوفه حاوی چراغ کوچک ال ای دی به رنگ کرم طرح شکوفه است و وقتی که در مراسمات و جشن های خود از بادکنک ها استفاده می نمایید، می توانید با این مدل بادکنک جلوه بیشتری را به طراحی فضای خود بدهید.

2,000 تومان 1,500 تومان