لوازم بادکنک دسته ای دیگر از لوازم جشن هستند که در زمان باد کردن حجم زیادی از بادکنک ها مورد استفاده قرار می گیرد مانند:

 

1- حلقه های بادکنک یکی از لوازم بادکنک هستند، اگر خواستید بادکنک های باد شده بصورت معلق قرار بگیرند باید از حلقه های فلزی بادکنک استفاده شود.

2- تلمبه بادکنک یکی دیگر از لوازم بادکنک است، باد کردن بادکنک در حجم زیاد کاری دشوار است و نیاز به تلمبه مخصوص باد کردن بادکنک دارد.

3- روبان یا نوارهای رنگی زیبایی که در انتهای بادکنک بسته شده و نمایی زیبا به بادکنک ها می دهند.

4- گاز هلیوم نیز جزء لوازم بادکنک به حساب می آید، یکی از راه ها برای معلق نگه داشتن بادکنک در هوا، باد کردن بادکنک با گاز بی خطر هلیوم است.

5- چسب دو طرفه نیز جزء لوازم بادکنک محسوب می شود، برای مثال اگر بخواهید بادکنک های عددی یا حروف را روی سطحی بچسبانید باید از چسب دو طرفه بادکنک استفاده نمایید.

 

توجه : شما می توانید در سایت شوکوباکس در بخش بادکنک ها نسبت به خرید بادکنک در طرح های متفاوت اقدام کنید.

چسب بادکنک
چسب بادکنک آرایی به شکل خاص (روی نواری از جنس کاغذ مخصوص که به شکل قطره قطره می باشد، چسبیده شده است که بدون دخالت دست روی محل چسباندن قرار داده می شود) مخصوص چسباندن بادکنک و لوازمی که باید بر روی سطوح چسبانده شود

7,000 تومان 5,500 تومان

تلمبه دستی بادکنک
تلمبه دستی بادکنک زرد همانند نمونه های رنگی دیگر خودش، براحتی بادکنک ها را با هر حجم و گنجایشی به سرعت پر از باد خواهد کرد. فقط کافیس اهرمی که در پایین این تلمبه قرار دارد را حرکت دهید تا باد را با فشار بالا به داخل بادکنک ها وارد کند. جنس این تلمبه از پلاستیک می باشد

10,000 تومان 8,000 تومان

روبان بادکنک سبز
روبان های رنگی با ظاهری براق و در متراژ مختلف برای زبیاتر کردن بسته بندی های هدایا و آویزهایی مانند بادکنک و غیره در مراسمات و جشن های مانند تولد و ولنتاین و نامزدی و جشن های مشابه دیگر می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

10,000 تومان 8,000 تومان

روبان بادکنک صورتی
روبان بادکنک بنفش با ظاهری براق و در متراژ مختلف برای زبیاتر کردن بسته بندی های هدایا و آویزهایی مانند بادکنک و غیره در مراسمات و جشن های مناسبتی مانند تولد و ولنتاین و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و طراحی فضایی جشن شما را زیباتر جلوه خواهد داد.

10,000 تومان 8,000 تومان

روبان بادکنک آبی
روبان رنگی آبی با ظاهری براق و در متراژ مختلف برای بستن در انتهای بادکنک ها و یا هدایا و یا جلوه دادن بیشتر به فضای طراحی شده در جشن های مانند تولد و یا سالگرد ازدواج و یا ولنتاین و هر جشن دیگری که در پیش دارید مورد نیاز می باشد

8,000 تومان 6,000 تومان

روبان بادکنک نقره ای
روبان بادکنک نقره ای یکی دیگر از رنگهای این مدل است که دارای مصارف بسیار زیادی در طراحی فضای جشن دارد. این روبانهای رنگی را می توانید در فروشگاه شوکوباکس تهیه نمایید.

5,000 تومان 3,500 تومان

روبان بادکنک صورتی
روبان ها مصارف بسیار زیادی در زیبا سازی فضای جشن دارند، فرقی ندارد که این جشن یک تولد باشد ویا سالگردو یا روز ولنتاین. حتی می تواند برای طراحی بسته بندی کادوهای شما مورد استفاده قرار بگیرد. روبان بادکنک قرمز یکی از رنگهای قابل دسترس می باشد.

8,000 تومان 6,000 تومان