خرید پاستیل خارجی اصل در فروشگاه اینترنتی شوکوباکس

 

برندهای معروف پاستیل از جمله پاستیل هاریبو، پاستیل ببتو (Bebeto)، پاستیل شیبا (Shiba)، پاستیل جلی بوی و .. در شوکوباکس به صورت آنلاین عرضه می شوند.

طبق یک نظر سنجی درباره خرید محصولات غذایی، خرید پاستیل جذابترین خرید اعلام شده است. دلیل جذابیت خرید پاستیل، طعم دلچسب آن و دنیای رنگارنگ پاستیل ها است که این موضوع باعث ایجاد رقابت سنگینی بین شرکت های مثل ویدال و هاریبو و ببتو و ... شده است.

جدا از دنیای رنگی و طراحی زیبای پاستیل خارجی دانستن این نکته ضروری است که مصرف پاستیل مفید است و در استحکام استخان ها بی تاثیر نیست.

در زمان خرید پاستیل خارجی باید به نکاتی مانند اصل بودن آن، دارای تاریخ مصرف بودن و معتبر بودن فروشگاهی که از آن خرید می کنید توجه کنید.

 

حقایقی درباره پاستیل های خارجی و خرید پاستیل

 

پاستیل از چه چیزی ساخته شده است؟ پاستیل متشکل از ژلاتین گاوی، شکر و مواد افزودنی شامل رنگ و طعم ها است.

 

آیا پاستیل برای استحکام استخان ها مناسب است؟ پاستیل ها نسبت به سایر مواد پروتئینی مقدار کمتری پروتئین دارند و به دلیل داشتن کالری بالا نباید بیش از روزانه 50 گرم مصرف شوند.

 

آیا پاستیل هدیه مناسبی برای کادو روز ولنتاین است؟ بله! شک نکنید اگر در یک جعبه هدیه آماده یک بسته پاستیل خارجی اصل و باکیفیت هم باشد رنگ و لعاب بیشتری به هدیه شما خواهد داد.

 

 آیا پاستیل های خارجی حلال هستند؟ بله، در پشت بسیاری از پاستیل های خارجی آرمی با نوشته Halal وجود دارد که در زمان خرید می توانید این موضوع را در نظر بگیرید.

پاستیل هاریبو قرصی
شرکت هاریبو یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی شکلات و پاستیل می باشد که پاستیل های آن معروفیت ویژه خود را دارد چراکه پاستیلهای خود را به اشکال و طرح های فانتزی و شخصیت های محبوب کارتونی، در گرماژ های زیادی تولید می نماید و در تمام سنین مصرف آن معمول است.

4,900 تومان 3,500 تومان

پاستیل بستنی ببتو | bebeto pasttil ice  cream
پاستیل ببتو ساخت کشور ترکیه می باشد که پاستیل های آن معروفیت ویژه خود را دارد چراکه پاستیلهای خود را به اشکال و طرح های فانتزی و شخصیت های محبوب کارتونی، در گرماژ 25 گرمی تا 1 کیلویی و چند کیلویی تولید می نماید و در تمام سنین مصرف آن معمول است.

16,500 تومان 13,500 تومان

پاستیل ویدال مدل رنگین کمان
پاستیلهای متنوع و خوشمزه برند محبوب ویدال از شرکت بزرگ الیت که محصولات خود را در اندازه و طرح های فانتزی بسیار زیادی تولید می نماید. طرحهای مانند: حیوانات با ترکیب رنگ بسیار واقعی تا رشته های رنگی و شمایل صورت و اجزای بدن و انواع میوه ها

8,000 تومان 6,900 تومان