روبان بادکنک سبز
روبان های رنگی با ظاهری براق و در متراژ مختلف برای زبیاتر کردن بسته بندی های هدایا و آویزهایی مانند بادکنک و غیره در مراسمات و جشن های مانند تولد و ولنتاین و نامزدی و جشن های مشابه دیگر می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
قیمت قبل: 10,000 تومان
     8,000 تومان
تعداد موجود: عدد
شناسه کالا در انبار: 2123654125139
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

روبان های بادکنک, مخصوص تزیین انواع بادکنک بخصوص بادکنک های هلیومی است. از این روبان ها در رنگ های مختلف, همرنگ بادکنک یا متضاد رنگ بادکنک برای تزیین بادکنک آرایی های ساده استفاده می شود. همچنین می توان از این روبان ها برای تزیین بادکنک هلیومی و نگهداشتن آن در هوا استفاده کرد بدین صورت که یک سر روبان را به بادکنک متصل کرده و سر دیگر آنرا به حلقه نگهدارنده وصل می کنید. 

 

این محصول به عنوان لوازم تولد، لوازم جشن، لوازم مهمانی بکار می رود می تواند زیبایی خاصی به مهمانی شما بخشد

ارسال رایگان تهران حتی با خرید 1000 تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

 

 

مشخصات محصول

رنگ سبز
جنس پارچه ای
بادکنک لاتکس سبز
بادکنک لاتکس سبز در طراحی های جشن ها بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران همیشگی خود را دارد چرا که رنگ سبز با تمام رنگها قابل ست شدن است و فضای جشن شما را زیباتر خواهد کرد.

1,500 تومان 1,000 تومان

بادکنک فویلی قلب بزرگ
بادکنک های فویلی بزرگ هم هدیه ایی زیبا محسوب می شود و هم شما را در طراحی فضاها جشنی کمک خواهد کرد. جشن هایی مانند عروسی و یا تولد و یا سالگردها و حتی روز ولنتاین.

10,000 تومان 8,000 تومان

آدامس ترش | super hiper acido
ادامس ترش از جمله محصولات فروشگاه شوکوباکس است که با طعم متفاوتش جزو بهترینهایست شما این محصول فقط در شوکوباکس می توانید پیدا کنید

3,100 تومان 2,000 تومان

روبان بادکنک نقره ای
روبان بادکنک نقره ای یکی دیگر از رنگهای این مدل است که دارای مصارف بسیار زیادی در طراحی فضای جشن دارد. این روبانهای رنگی را می توانید در فروشگاه شوکوباکس تهیه نمایید.

5,000 تومان 3,500 تومان

بادکنک ال ای دی (LED) رنگ سبز طرح گل
وقتی رنگ سبز را در طراحی فضای مراسمتان استفاده می کنید، نشانی از رشد و دوست داشتن و سر زندگی را نشان می دهید. بادکنک زیبا از جنس لاتکس به رنگ سبز ساده حاوی چراغ کوچک ال ای دی چشمک زن و مناسب برای تزیین جشن نامزدی و عروسی و تولد و سایر مراسمات مانند ولنتاین و روز عشاق می باشد

2,500 تومان 2,000 تومان

بادکنک لاتکس سبز
بادکنک لاتکس سبز در طراحی های جشن ها بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران همیشگی خود را دارد چرا که رنگ سبز با تمام رنگها قابل ست شدن است و فضای جشن شما را زیباتر خواهد کرد.

1,500 تومان 1,000 تومان

پاپیون بلک لایت سبز فسفری
اگر دلتان می خواهد در مهمانی بلک لایتی شرکت کنید و رنگ سبز را در نظر دارید! می توانید برای بهتر دیده شدن لباس و تیپ تان از پاپیون بلک لایت سبز فسفری استفاده کنید و نظاره گر این باشید که چگونه منحصر به فرد خواهید درخشید.

2,500 تومان 2,300 تومان

عینک چراغدار طرح ستاره ای سبز
از این مدل عینک ها امروزه برای مهمانی ها و جشن های بسیاری استفاده می شود و به حق که یک وسیله فانتزی و جذاب است و تیپ شما را در مهمانی خاص تر جلوه خواهد داد. عینک چراغدار LED مدل ستاره ای رنگ سبز یکی از جندین مدل طرح و رنگ است

5,500 تومان 5,000 تومان