روبان بادکنک صورتی
روبان ها مصارف بسیار زیادی در زیبا سازی فضای جشن دارند، فرقی ندارد که این جشن یک تولد باشد ویا سالگردو یا روز ولنتاین. حتی می تواند برای طراحی بسته بندی کادوهای شما مورد استفاده قرار بگیرد. روبان بادکنک قرمز یکی از رنگهای قابل دسترس می باشد.
قیمت قبل: 8,000 تومان
     6,000 تومان
شناسه کالا در انبار: 1234521
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

روبان های بادکنک, مخصوص تزیین انواع بادکنک بخصوص بادکنک های هلیومی است. از این روبان ها در رنگ های مختلف, همرنگ بادکنک یا متضاد رنگ بادکنک برای تزیین بادکنک آرایی های ساده استفاده می شود. همچنین می توان از این روبان ها برای تزیین بادکنک هلیومی و نگهداشتن آن در هوا استفاده کرد بدین صورت که یک سر روبان را به بادکنک متصل کرده و سر دیگر آنرا به حلقه نگهدارنده وصل می کنید. 

 

این محصول به عنوان لوازم تولد، لوازم جشن، لوازم مهمانی بکار می رود می تواند زیبایی خاصی به مهمانی شما بخشد

ارسال رایگان تهران حبا خرید بالای 100 هزار تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

 

 

بادکنک لاتکس قرمز خالدار سفید
بادکنک لاتکس قرمز خالدار سفید با کیفیت بالا و اندازه مناسب و طرح ها و رنگ های بسیار متنوع دیگر که قابل استفاده برای تمام جشنها و میهمانی ها و دوره همی ها و تولدها در تمامی سنین می باشد.

1,000 تومان 600 تومان

بادکنک لاتکس طرح ایموجی
بادکنک های لاتکسی طرح ایموجی با کیفیت بالا و اندازه مناسب و طرح ها و رنگ های بسیار متنوع و زیبا برای تمام جشنها و میهمانی ها و دوره همی ها و تولدها در تمامی سنین

1,000 تومان 700 تومان

بادکنک لاتکس سبز خالدار
بادکنک لاتکس سبز خالدار سفید را می توان به عنوان محصولی برای تزیین جشن خود استفاده کنید. این رنگ بادکنک حس سرزندگی و شادابی به شما می دهد و از آن می توانید به عنوان تم جشن استفاده کنید. این بادکنک را با سایر وسایل جشن از سایت شوکو باکس به راحتی می توانید ست کنید.

1,000 تومان 600 تومان

 بادکنک لاتکس طرح هپی برس دی
بادکنک لاتکس طرح هپی برس دی | happy birthday balloon را می توان در جشن تولدهای خود برای تزیین فضا استفاده کرد. این بادکنک را می توان به عنوان تزیین در کنار کادو خود به عنوان هدیه تقدیم کرد.

1,600 تومان 900 تومان

روبان بادکنک آبی
روبان رنگی آبی با ظاهری براق و در متراژ مختلف برای بستن در انتهای بادکنک ها و یا هدایا و یا جلوه دادن بیشتر به فضای طراحی شده در جشن های مانند تولد و یا سالگرد ازدواج و یا ولنتاین و هر جشن دیگری که در پیش دارید مورد نیاز می باشد

8,000 تومان 6,000 تومان

روبان بادکنک صورتی
روبان بادکنک بنفش با ظاهری براق و در متراژ مختلف برای زبیاتر کردن بسته بندی های هدایا و آویزهایی مانند بادکنک و غیره در مراسمات و جشن های مناسبتی مانند تولد و ولنتاین و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و طراحی فضایی جشن شما را زیباتر جلوه خواهد داد.

5,000 تومان 4,500 تومان