عروسک ها همیشه نمادی از شخصیت خاطره انگیز و یا خوبی و یا بدی هر موجودی بوده و با دادن و یا دیدن آنها ما به یاد خاطرات و یا اشخاص مربوط به دوره های مختلف زندگیمان می افتیم ولی در اکثر مواقع عروسک ها نقش آفرین یک خاطره خوب و یا حادثه و روز خوب در زندگی مان را ایفا می کنند. دادن و یا هدیه کردن یک عروسک ،دیگر به آداب و رسوم خیلی از نقاط دنیا و یا نماد هر کشور تبدیل شده و اکثراً این خانم ها هستند که از کودکی تا پیری خود عروسک های خود را عزیز می دارند البته این به این معنا نیست که آقایان به عروسک علاقه ایی ندارن خیر، اتفاقاً کاملاً بلعکس چون حداقل یک عروسک در زندگی هر مردی بوده و روز بسیار عزیزی را یادآوری می کند و یا یاد شخص عزیزی را در اون زنده نگه میدارد.

در روزها و مناسبت های مانند روز عشاق و یا ولنتاین و یا سپندار مزدگان ایرانی عروسک های زیبا و رنگارنگ در کنار هدایای دیگر نقش مهمی را ایفا می کنند. تقزیباً می توان گفت از هر موجود زنده ایی در روی کره خاکی ما هزاران مدل از آن عروسک وجود دارد

در فروشگاه شوکوباکس عروسک مخصوص کادوی ولنتاین و کادوی سپندارمذگان و کادوی تولد موجود می باشد و به سلیقه خود می توانید عروسک ها را برای مراسم مد نظر خود انتخاب نمایید.

عروسک خرس تدی 160سانتی
عروسک های خرسی معروف به تدی در سایزهای بزرگ و متوسط و کوچک و در چند رنگ که در فروشگاه آنلاین شوکوباکس قابل تهیه می باشد

500,000 تومان 400,000 تومان

عروسک خرس تدی 180 سانتی
عروسک های خرسی در سایز بزرگ همیشه جذابیت بالای دارند و وقتی به عنوان هدیه داده می شود، شادی زیادی را ایجاد خواهد کرد عروسک خرس تدی بزرگ یکی از همین عروسک های جذاب خواهد بود

900,000 تومان 680,000 تومان

عروسک خرس تدی 100 سانتی
عروسک های خرسی تدی در دنیای عروسک ها خیلی معروف و خواهان بسیاری دارد که هم در رنگهای متنوع و اندازه های زیادی در فروشگاه شوکوباکس قابل تهیه می باشد.

315,000 تومان 220,000 تومان

عروسک کیتی سایز 3

19,000 تومان 17,000 تومان

عروسک وروجک

36,000 تومان 22,400 تومان