شمع وارمر مشکی
شمع ها یکی از وسایل مفید در منزل می باشد. شمع (وارمر) بدون دود و بو دارای مخافظ فلزی و مناسب برای تشکیل یک فضای رمانیک جهت میهمانی ها و مراسمات مناسبتی و حتی زمانهای معمولی دیگر
     400 تومان
شناسه کالا در انبار: 12345679066
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری
  1. به عقیده برخی از طراحان دکوراسیون داخلی ، شمع ستون تزئینات خانه می باشد.حضور شمع ها در فضاهای خانه، فضا را زیباتر ساخته وسرشار از حال و هوای زندگی می کند.

بدون رایحه

مدت زمان سوخت هر عدد شمع بیش از 4 ساعت

دارای بهترین کیفت ساخت با شعله روشن و یکنواخت

بدون اشک و بدون دود در هنگام سوختن

داری ظرف فلزی مقاوم

مورد استفاده برای زیبایی و روشنایی منزل ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، جشن های عقد ، مراسم های مذهبی ، مناسب برای هدیه به دوستان و آشنایان ، ظروف اسانس سوز ، استفاده در ظروف وارمر دار جهت گرم نگه داشتن مواد غذایی و موارد دیگر کاربرد دارد

 

خرید شمع وارمر سفید در فروشگاه اینترنتی و حضوری شوکوباکس

ارسال رایگان تهران حتی با خرید 1000 تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

.

مشخصات محصول

رنگ سفید
نقاب و پاپیون بلک لایت نارنجی
از نقاب و پاپیون، رنگ های بسیار زیادی موجود می باشد که هم بصورت تک رنگی و هم با ترکیب رنگهای زنده و جذاب ولید شده است. یکی از این مدل رنگ ها ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ نارنجی می باشد.

3,000 تومان 2,700 تومان

شات بلک لایت سبز 10 تایی
شات بلک لایت سبز 10 تایی | NOEL shots یک پک 10 تایی لیوان کوچک (شات) بلک لایت سبز رنگ است که برای استفاده در میهمانی های کوچک و بزرگ با رنگهای متنوع از جنس بلک لایت که جلوه خاص را به میز پذیرایی شما خواهد بخشید.

5,000 تومان 4,500 تومان

عینک بلک لایت قلبی نارنجی
عینک شب تاب/عینک شبرنگ بلک لایت طرح قلب زیبا و فانتزی مخصوص جشن تولد, کنسرت, مهمانی, جشن نامزدی و عروسی است که بصورت بلک لایت تولید شده و جلوه خاصی را به تیپ مهمانان شما خواهد بخشید. یکی از این مدلها عینک شب تاب قلبی بلک لایت نارنجی می باشد.

2,000 تومان 1,800 تومان