قهوه فوری علی کافه (alicafe)

قهوه فوری علی کافه (alicafe)

1396/8/13 14:41:25   شنبه

ما با تولید عطر و طعم غنی در قهوه فوری قلب تمام دوستداران قهوه در جهان را مجذوب خود کرده اییم.

این شعار کمپانی مالزیایی قهوه فوری علی کافه (alicafe) است که نامش برای گوش بسیاری از دوست داران قهوه در تمام دنیا آشناست.

برای پیدا کردن یک ایده خوب باید نقاط ضعف و مشکلات اجتماع را بخوبی شناسایی کرد. تصور کنید، پشت میز کار خود هستید و بشدت دارید روی کار خود تمرکز می کنید. مغز و بدنتان نیاز به نوشیدنی دارد که بتواند تمرکز شما را بالاتر ببرد و خستگی را از تن تان بیرون بیاورد. اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند نوشیدن یک فنجان قهوه است.

تهیه یک فنجان قهوه وقت گیر است و همیشه با یک مزه خاص نمی توان تهیه کرد. شناسایی این مشکل شروع یک ایده خوب است. تولید یک قهوه فوری که با یک فرمول یکسان که به ساده ترین حالت ممکن و با بالاترین سرعت تهیه آن، ایده بسیار خوبی است. در این بین یکی از مشهور ترین کمپانی های تولید قهوه فوری، کمپانی قهوه فوری علی کافه (alicafe) می باشد که از سال 1999 در طبیعت بکر مالزی شروع به کار نمود و بسرعت در سال 2001 وارد عرصه جهانی شد.

و شرکتی بنام پاور روت power root لجستیک بزرگی را در شهر کوالا لامپور احیاء کرد و محصولات خود را با نام تجاری قهوه فوری علی کافه (alicafe) روانه بازار جهانی نمود.

تولید قهوه فروری برای هر ذائقه ایی و یا چای فوری از عمده محصولات این شرکت است که به گفته خود این شرکت آنها مواد اولیه خود را از گیاهان سنتی در جنگل های بارانی، Eurycoma Longifolia جک (Tongkat علی) و Labisia Pumilia (Kacip Fatimah) کشور مالزی تهیه کرده و به 48 کشور در خاورمیانه و بعد از سال 2006 به اورپا و آمریکا و آفریقا صادر می کند.

آنچه که در ایران بسیار معروف شده در بین دوستداران قهوه، سه مدل از بسته بندی های قهوه فوری علی کافه (alicafe) است که رنگ پاکت آن نشان دهنده نوع مواد داخل ساچت های آن است.

قهوه فوری علی کافه (alicafe) مشکی یا علی بلک، برای دوستداران قهوه تلخ و غلیظ که به دلیل استفاده از ریشه جینگ سینگ در آن کمی هم به ترش مزه گی میزند.

 

قهوه فوری علی کافه (alicafe) طلایی یا علی گلد، برای دوستداران قهوه با طعم متوسط، که تلخی موجود در قهوه غلیظ، ذائقه شما را دچار آزار نکند.

 

 

قهوه فوری علی کافه (alicafe) نقره ایی یا علی سیلور که برای دوستداران و طرفداران نوشیدنی های رژیمی و بدون قند است و یا کسانی که قهوه را دوست دارن ولی نباید از شکر و کافئین زیاد استفاده کنند.

 

 

آنچه که طی آمار در ایران از طرفداران قهوه بدست آمده گویای این بوده که قهوه فوری علی کافه (alicafe) در بین رقبای تجاری خود، دارای محبوبیت بیشتری بوده و این یعنی که این کمپانی تا حدود زیادی توانسته دل مصرف کنندگان خود را طبق شعاری که سر لوحه خود قرار داده، و ما در اول مقاله به آن اشاره داشتیم، بدست بیاورد و شوکوباکس نیز در بین برندهای قهوه فوری در فروش محصولات کمپانی قهوه فوری علی کافه (alicafe)موفق تر بوده است.

 

خرید محصولات علی کافه

 

نظرات شما هرچند کوتاه، ما را در ارتقا سطح کیفی سایت یاری خواهد کرد

نظر خود را ثبت کنید