نقاب و پاپیون بلک لایت سبز طرح گل
ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ سبز طرح گل، یکی دیگر از هم مدلهای خودش است که استفاده از آن مستقیم ربط پیدا می کند به لباس و رنگی که برای تم مهمانی بلک لایت خود در نظر دارید.
قیمت قبل: 3,000 تومان
     2,700 تومان
تعداد موجود: موجود نیست
شناسه کالا در انبار: 12345679087
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

تجربه یک میهمانی شاد و خنده دار با کلی عکس خنده دار

با هزینه اندک و خرید ست نقاب و پاپیون و تحویل ان به مهمان های خود یک شب خاطره انگیز با کلی عکس با مزه خواهید داشت

نقاب ها دارای بند کشی می باشند و به هیچ وجه شما را ازار نخواهند داد

 

 

خرید ست نقاب و پاپیون بلک لایت در فروشگاه اینترنتی و حضوری شوکوباکس

ارسال رایگان تهران حتی با خرید 1000 تومان

 

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

 

 

مشخصات محصول

طول پاپیون (سانتی متر) 13
عرض پاپیون (سانتی متر) 7
طول نقاب (سانتی متر) 17
عرض نقاب ( سانتی متر) 10
جنس پلاستیکی
بشقاب بلک لایت سبز سایز کوچک
بشقاب بلک لایت سبز سایز کوچک یکی از وسایل از وسایل کاربردی مراسم ها و جشن های شماست. که این بشقاب به دلیل بلک لایت بودن خود جلوه ای زیبا و هیجان انگیزی به دیزاین مراسم شما می دهد. شما می توانید سایر لوازم جشن های خود را با این تم از سایت شوکو باکس تهیه فرمایید.

1,000 تومان 800 تومان

بشقاب بلک لایت سبز سایز بزرگ
بشقاب بلک لایت سبز سایز بزرگ یکی از وسایل از وسایل کاربردی مراسم ها و جشن های شماست. که این بشقاب به دلیل بلک لایت بودن خود جلوه ای زیبا و هیجان انگیزی به دیزاین مراسم شما می دهد. شما می توانید سایر لوازم جشن های خود را با این تم از سایت شوکو باکس تهیه فرمایید.

1,800 تومان 1,600 تومان

دستبند بلک لایت
دستبند بلک لایت در رنگهای متنوع که در ابتدا به شکل میله ای می باشد و در زمان استفاده باید آن را براحتی به شکل دایره ایی درآورده و داخل بست مخصوص آن که بهمراه دستبند می باشد قرار دهید

700 تومان 500 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت زردَ
این روزا ها لوازم بسیار زیادی برای مهمانی های بلک لایتی طراحی و تولید می شود. یکی از این ها ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ زردَ می باشد، که اگر دلتان خواست یه تم زرد را در نظر داشته باشید می توانید از این ست نیز استفاده نمایید

3,000 تومان 2,700 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت سبز
هیچ طرح و مدلی نیست که از ذهن طراحان لوازم بلک لایت جا مانده باشد. اگر می خواهید در یک مهمانی بلک لایت بصورت خاصتر باشید می توانید از ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ سبز استفاده نمایید.

3,000 تومان 2,700 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت سفید طرح گل
ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ سفید طرح گل، یکی دیگر از چندین نمونه رنگ این ست دو تیکه می باشد که در نور بلک لایت حسابی خواهد درخشید. و بسته به سلیقه و رنگی است که برای پوشش لباس خود در نظر داید.

3,000 تومان 2,700 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت نارنجی
از نقاب و پاپیون، رنگ های بسیار زیادی موجود می باشد که هم بصورت تک رنگی و هم با ترکیب رنگهای زنده و جذاب ولید شده است. یکی از این مدل رنگ ها ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ نارنجی می باشد.

3,000 تومان 2,700 تومان