نقاب و پاپیون بلک لایت قرمز خالدار
ست نقاب و پاپیون بلک لایت رنگ قرمز طرح خالدار هم یکی از چندین مدل تولید شده از این ست می باشد و فروشگاه شوکوباکس دست شما را برای انتخاب رنگ بسیاز زیاد باز گذاشته است.
قیمت قبل: 3,000 تومان
     2,700 تومان
تعداد موجود: موجود نیست
شناسه کالا در انبار: 123456789358
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

تجربه یک میهمانی شاد و خنده دار با کلی عکس خنده دار

با هزینه اندک و خرید ست نقاب و پاپیون و تحویل ان به مهمان های خود یک شب خاطره انگیز با کلی عکس با مزه خواهید داشت

نقاب ها دارای بند کشی می باشند و به هیچ وجه شما را ازار نخواهند داد

 

 

خرید ست نقاب و پاپیون بلک لایت در فروشگاه اینترنتی و حضوری شوکوباکس

ارسال رایگان تهران حتی با خرید 1000 تومان

ارسال رایگان شهرستان برای خرید بالای 150 هزار تومان

مشخصات محصول

طول پاپیون (سانتی متر) 13
عرض پاپیون (سانتی متر) 7
طول نقاب (سانتی متر) 17
عرض نقاب ( سانتی متر) 10
جنس پلاستیکی
بشقاب بلک لایت سبز سایز کوچک
بشقاب بلک لایت سبز سایز کوچک یکی از وسایل از وسایل کاربردی مراسم ها و جشن های شماست. که این بشقاب به دلیل بلک لایت بودن خود جلوه ای زیبا و هیجان انگیزی به دیزاین مراسم شما می دهد. شما می توانید سایر لوازم جشن های خود را با این تم از سایت شوکو باکس تهیه فرمایید.

1,000 تومان 800 تومان

بشقاب بلک لایت سبز سایز بزرگ
بشقاب بلک لایت سبز سایز بزرگ یکی از وسایل از وسایل کاربردی مراسم ها و جشن های شماست. که این بشقاب به دلیل بلک لایت بودن خود جلوه ای زیبا و هیجان انگیزی به دیزاین مراسم شما می دهد. شما می توانید سایر لوازم جشن های خود را با این تم از سایت شوکو باکس تهیه فرمایید.

1,800 تومان 1,600 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت سبز طرح گل
ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ سبز طرح گل، یکی دیگر از هم مدلهای خودش است که استفاده از آن مستقیم ربط پیدا می کند به لباس و رنگی که برای تم مهمانی بلک لایت خود در نظر دارید.

3,000 تومان 2,700 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت سرمه ای خالدار
اگر می خواهید از رنگ های جذاب و ترکیبی در ست بلک لایت خود در مهمانی استفاده نمایید، ست نقاب و پاپیون بلک لایت رنگ سرمه ای طرح خالدار یکی از پیشنهادات شوکوباکس برای شما می باشد، چون یکی از پر مخاطبین در این مدل شناخته شده است.

3,000 تومان 2,700 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت رنگارنگ
مدل ها و رنگ های بسیار زیادی از این کار بلک لایت در سایت شوکوباکس موجود می باشد. این ست از جنس پلاستیک مخصوص بلک لایت می باشد که در نور بلک لایت خواهد درخشید. ست نقاب و پاپیون بلک لایت رنگارنگ را می توانید با هر لباس و هر رنگ ست نمایید.

3,000 تومان 2,700 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت آبی
وقتی به یک مهمانی بلک لایت دعودت شده ایید اصلا نگران پیدا کردن لوازم این مهمانی نباید باشید. در فروشگاه شوکوباکس تمام این چیزها را براحتی و با تنوع بالا می توانید پیدا کنید. ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ آبی یکی از همین لوازم مورد نیاز جشن بلک لایت می باشد.

3,000 تومان 2,700 تومان

نقاب و پاپیون بلک لایت آبی طرح گل
بلک لایتها لوازم نورانی هستند که در نور مخصوص بلک لایت به زیبایی می درخشند و شما می توانید با انتخاب ست نقاب و پاپیون بلک لایت شب تاب به رنگ آبی طرح گل یک طرح منحصر بفرد را در پوشش مهمانی بلک لایت داشته باشید.

3,000 تومان 2,700 تومان