پودر قهوه ترک محمت افندی
قهوه ای که امروزه به نام قهوه ممد افندی شهرت یافته ، در واقع قهوه بوداده و آسیاب شده می باشد که برای استفاده راحت در دسترس قرار گرفته است .
قیمت قبل: 21,000 تومان
     17,000 تومان
تعداد موجود: موجود نیست
شناسه کالا در انبار: 8690627021209
پیشنهاد به دوستان اشتراک گذاری

معروفترین قهوه ترک در دنیا

ساخته شده از بهترین دانه های قهوه عربیکا

شرح برند

قهوه در قرن 16 به ترکیه معرفی شد . در زمان سلطنت سلطان سلیمان بزرگ توسط اوزدمیر پاشا، فرماندار عثمانی یمن، که خود یکی از عاشقان نوشیدن قهوه بود.
قهوه خیلی زود به یک بخش حیاتی از آشپزی و آشپزخانه قصر تبدیل شد و در دربار بسیار محبوب بود.حتی سمت مسئول قهوه سازی (kahvecibaşı) به فهرستی از کارگزاران دربار اضافه شد. وظیفه مسئول قهوه ساز این بود تا قهوه سلطان و یا مهمانان شاه را آماده کند و ملاک اصلی انتخاب شخصی برای این مسئولیت وفاداری و راز نگه داری بود تا هر آنچه می بیند و یا میشنود را در سینه خود حبس کند. تاریخ عثمانی روایتگر نام و داستان تعداد زیادی از این قهوه داران است که به واسطه وظیفه خود چگونه به یکی از نزدیکان به شاه تبدیل شده اند.
از سال 1871، قهوه چی محمد افندی تولید قهوه را همچون یک هنر، با انتقال مهارت ها، دانش، و تجربه از پدر به پسر و از استاد به شاگرد انتقال داده است. قهوه ترک محمد افندی با برآوردن انتظارات مصرف کنندگان خود از طریق کیفیت بالای محصولاتش در پی آن است تا دوستداران قهوه از هر جرعه نوشیدنی خود لذت تام ببرند. این قهوه از بهترین دانه های قهوه عربیکا ساخته شده است و در بسته بندی های متنوع با توجه به نیاز مصرف کننده عرضه شده است. با یکبار استفاده از قهوه های محمد افندی خواهید دید که طعم و عطر آن هرگز از یادتان فراموش نخواهد شد.

مشخصات محصول

طعم قهوه عربیکا
وزن (گرم) 100
تعداد در بسته _____
شرکت سازنده مهمت افندی | Mehmet Efendi
کشور تولید کننده ترکیه
آدامس ترش | super hiper acido
ادامس ترش از جمله محصولات فروشگاه شوکوباکس است که با طعم متفاوتش جزو بهترینهایست شما این محصول فقط در شوکوباکس می توانید پیدا کنید

3,100 تومان 2,000 تومان

بیسکوییت کافی جوی با طعم قهوه
بسته بیسکوئیتی با طعم قهوه و دانه های شکری پاشیده شده روی آن که بیسکوئیتها داخل یک ظرف پلاستیکی به ترتیب منظم چیده شده

5,000 تومان 3,800 تومان

آبنبات کندی کراش میوه ای ببتو | bebeto candy crush
آبنبات چوبی کندی کراش یکی از خوشمزه ترین و معروف ترین برندها در زمینه تولید آبنبات ها می باشد. این برند متعلق به شرکت بزرگ و معروف ببتو می باشد.

1,000 تومان 900 تومان

آدامس ببتو gum-x نعنا
یکی از محصولات جدیدی که در فروشگاه شوکوباکس اضافه شده است آدامس های رژیمی بدون شکر شرکت ببتو می باشد که برای پی بردن به کیفیت آن تنها کافیست پاکت آدامس ببتو را در دستتان بگیرید. چنان بوی عطر و طعم آن فضای شما را در بر خواهد گرفت که اشتیاق شما را به استفاده از آن چندین برابر خواهد کرد.

2,800 تومان 2,200 تومان

بیسکوییت کافی جوی با طعم قهوه
بسته بیسکوئیتی با طعم قهوه و دانه های شکری پاشیده شده روی آن که بیسکوئیتها داخل یک ظرف پلاستیکی به ترتیب منظم چیده شده

5,000 تومان 3,800 تومان

پودر قهوه لاوازا اسپرسو
مدیوم روست و 100% قهوه عربیکا دارای عطری قوی و غلظت بالا مناسب برای تمامی دستگاه های اسپرسو ساز

80,000 تومان 68,000 تومان

پودر قهوه لاوازا رزا
مدیوم روست مناسب برای شروع روز و برای تهیه کاپوچینو و قهوه لاته ساخته شده از بهترین دانه های قهوه عربیکا (70%) و روبوستا (30%) و همچنین مناسب برای دستگاه های اسپرسوساز، کمکس، موکاپات و فرنچ پرس

75,000 تومان 58,000 تومان