از آنجایی که خرید تک تک لوازم تم تولد ممکن است برای کاربران زمان بر باشد، فروشگاه اینترنتی شوکوباکس تم جشن و تم های تولد را به صورت پکیج هایی آماده کرده است که خرید آنها راحت تر و در زمان کمتری انجام شود.

پکیج های کامل تم تولد و جشن برای انواع رده های سنی از جشن هایی مخصوص نوزادان تا جشن های مناسبتی را پوشش می دهد.

 

نکته : تمامی کالاهای پکیج تم تولد و تم جشن را می توانید به صورت تک تک در صفحه تم تولد و جشن مشاهده کنید.

تم تولد بتمن
تم های بسیار زیادی این روزها برای برپایی یک جشن در دسترس است. برای اینکه چیزی از لوازم اولیه مورد نیاز پرپایی جشن از قلم نیفتد، شوکوباکس 9 پک از لوازم مورد استفاده اصلی جشن و مراسمات با تم شخصیت بتمن، در کنار هم قرار داده شده که در زمان و هزینه مشتریان صرفه جویی بیشتری شود

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد پوکویو
شخصیت پوکویو در دنیا کودکان یکی از پر طرفدارترین شخصیت های کارتونی می باشد و اگر در نظر دارید برای جشن این تم را در نظر داشته باشید، اقلام بسیار زیادی وجود درد که یک جشن بی نقص را طراحی کنید. با توجه به زیاد بودن اقلام، همیشه این امکان هست که چیزهای اصلی از قلم بیفتند. برای همین شوکوباکس یک پک از لاوازم اولیه در 9 قلم اصلی تهیه دیده تا به مشتریان در همین امر کمک بیشتری شود. ست 9 تیکه جشن تولد با تم پوکویو یکی از همین پک های اولیه می باشد.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد رئال مادرید
از آنجایی که خرید لوازم یک جشن به دلیل تنوع بسیار بالا در تعداد اقلام موجود، کمی سخت و وقت گیر می باشد و امکان دارد در بین همه این موارد چیزی همیشه از قلم بیفتد. شوکوباکس سعی داشته برای تمام طرح های مورد استفاده در جشن ها، یکسری از اقلام اولیه مورد نیاز هر جشن را در یک سبد قرار دهد تا زمان کمتری را برای خرید صرف شود. ست 9 تیکه جشن تولد با تم رئال مادرید یکی از این موارد می باشد.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد سبیل
9 تیکه از لوازم و تجهیزات اولیه جشن در کنار هم بصورت یک پک قرار گرفته تا زمان کمتری را از مشتری برای خرید لوازم جشن خود هدر دهد، که در توضیحات محصول بصورت ریز از این پک گفته شده است. ست 9 تیکه جشن تولد با تم سبیل نیز یکی از این پک های آماده می باشد.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد عاشقانه
ست 9 تیکه جشن تولد با تم عاشقانه یکی از آن طرح های است که برای هر سن و یا هر جشن رومانتیکی مانند تولدها و یا سالگرد ها و یا ولنتاین می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و از آنجایی که این 9 پک جزء لوازم اولیه هر جشن می باشد، شما برای خرید می توانید زمان کمتری را صرف نمایید.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد فروزن
یکی از طرح های مورد استفاده در جشن ها، شخصیت محبوب فروزن می باشد. ست 9 تیکه جشن تولد با تم فروزن را با توجه به اقلام اولیه مورد نیاز هر جشن در نظر گرفته شده است که می توانید در سبد خرید خود قرار دهید تا زمان کمتری را برای خرید صرف نمایید.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد مرد عنکبوتی
اگر در نظر دارید برای جشن تولد و یا مراسمی که در پیش دارید از شخصیت محبوب مرد عنکبوتی استفاده نمایید، می توانید لوازم اولیه برپایی جشن را که در یک پک 9 تایی در کنار هم با طرح مرد عنکبوتی است را انتخاب کرده و زمان کمتری را برای خرید صرف نمایید.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد مک کوئین
ست 9 تیکه جشن تولد با تم مک کوئین از سری پک هایی هستند که فروشگاه شوکوباکس برای رفاه حال مشتریان خود در کنار هم قرار داده تا زمان کمتری را از مشتری بابت خرید هدر دهد. این 9 پک جزء لوازم اصلی و اولیه هر جشن می باشد.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد تاج مشکی و طلایی
ست 9 تیکه از لوازم اصلی جشن با تم تاج مشکی و طلایی در کنار هم قرار گرفته و براحتی می توان با باقی اقلام مورد نیاز جشن و مراسماتی مانند تولد و یا سالگرد و حتی روز ولنتاین، ست شوند.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد توت فرنگی کوچولو
وقتی می خواهید در جشن تولد خود از تم و طرح های شخصیتی کارتونی استفاده نمایید، لازم است یکسری از لاوازم اولیه را حتما در لیست خرید خود قرار دهید و چون شما حق انتخاب بسیار زیادی برای داشتن لوازم جشن دارید، امکان این همیشه هست که چند قلم از همین لوازم اصلی فراموش شود. برای همین شوکوباکس 9 پک از لوازم اولیه که حتما باید وجود داشته باشد را در کنار هم قرار داده تا شما وقت و زمان کمتری را برای خرید صرف نمایید. ست 9 تیکه جشن تولد با تم توت فرنگی کوچولو یکی از همین سبد های خرید می باشد.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد سوفیا
این روزا ها تم و طرح های بسیار زیادی برای برپایی یک جشن تولد و یا جشن های دیگر موجود می باشد که شخصیت معروف سوفیا یکی از این طرح ها می باشد. همیشه برای برپایی یک جشن چند تا از لوازم هستند که لازم و ملزوم همدیگر هستند که شوکوباکس سعی داشته برای کمک به مشتریان خود برای یک خرید سریع و راحت، ست 9 تیکه جشن تولد با تم سوفیا در یک سبد قرار دهد.

36,800 تومان 33,200 تومان

تم تولد تاج طلایی
برای برپایی یک جشن بصورت تم دار، بایستی با توجه به جشن مورد نظر خود تمی را در نظر بگیرید و تمام اقلام و تجهیزات مورد نیاز در جشن خود را بصورت یکسان از همان تم خریداری نمایید که وقت و زمان زیادی را از شما می گیرد. یکسری از اقلام هستند که در تمام جشن ها باید وجود داشته باشند. برای همین شوکوباکس یک سبد از 9 پک اولیه از یک تم را مهیا کرده تا در خرید شما، زمان کمتری صرف شود و چیزی از قلم نیفتد. ست 9 تیکه جشن تولد با تم تاج طلایی یکی از همین سبد های مشابه می باشد.

36,800 تومان 33,200 تومان