مصرف چای از گذشته های دور تا به امروز هم بصورت سنتی و هم بصورت مدرن (چای تی بگ) در بین مردم دنیا رواج داشته و خواهد داشت چرا که در طی این مدت زمان فواید چای و دمنوش های گیاهی به وفور توسط اطباء گذشته و پزشگان حاذق امروز دنیا کشف شده و حتی رفع امراض و بیماری ها بوسیله مصرف آنها اثبات شده است.

فروشگاه شوکوباکس پکیج کاملی از چای ها و دمنوش های گیاهی و حتی لاغری را با برند های معتبری مانند چای و دمنوش دیلماه، چای و دمنوش لیپتون، چای و دمنوش سلمار، چای و دمنوش بیگ اکتیو، چای و دمنوش دوغوش، چای احمد و... با طعم های میوه ها و گیاهان را در کنار هم برای شما مشتریان عزیز خود قرار داده که بتوانید به راحتی هرچه تمام تر با قیمت مناسب تهیه واقدام به خرید چای نمایید.

با توجه به انواع تقلبی چای که در بازار اینترنتی وجود دارد می توانید با خیالی آسوده نسبت به خرید چای و دمنوش از بهترین برندهای چای خارجی اقدام نمایید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که قبل از خرید چای به توضیحات درج شده در هر کالا توجه نمایید تا با آن محصول غذایی و فواید آن آشنا شوید. در زیر به برخی از خواص چای اشاره می شود که جنبه تشویقی برای خرید این نوشیدنی نسبت به نوشدنی های انرژی زا را در بر خواهد داشت.

 

برخی از خواص چای

 

غیر فعال کردن آنزیم های مخرب دهان و افزایش سلامت دندان ها

جلوگیری بروز سرطان به دلیل آنتی اکسیدان بالا

چای لاغری باعث افزایش سوخت ساز بدن و در نتیجه سوخت چربی ها می شود

رفع خستگی به دلیل میزان بالا کافئین

جلوگیری از بروز بیماری هایی مانند: دیابت، بیماری های کلیوی، پوکی استخوان و تقویت حافظه

چای لاغری بیگ اکتیو با طعم گریب فروت
چای سبز لاغری بیگ اکتیو حاوی 20 عدد تی بگ چای سبز که مناسب برای افرادی می باشد که خواهان رعایت رژیم روزانه خود هستند و یا برنامه رژیمی مشخصی را برای لاغری دنبال می کنند.

26,000 تومان

دمنوش لاغری دغوش چای سبز و دارچین
دمنوش لاغری دارچین و چای سبز دوگوش این دمنوش لاغری باعث می شود تا ترشح آنزیم‌های بزاق و روده کاهش یابد. این عمل موجب عدم جذب مواد قندی در بدن می شود. اکنون که بدن شما مواد قندی را از غذا جذب نکرده است پس بایستی انرژی لازم برای سوخت و ساز بدن را از چربی‌های بدن شما تامین کند که باعث از بین رفتن چربی‌ها می‌شود، این مکانیزم چای لاغری دوگوش است که شما طی مصرف چند ماهه این چای و حرکات ورزشی و تحرک به وزن دلخواه دست خواهید یافت. این دمنوش از مواد گیاهی گوناگونی تشکیل شده است تا با ترکیب همه آنها در یک تی‌بگ شما به هدفتان برسید. دمنوش لاغری دوگوش ترکیه تشکیل شده از: گیاه سنا چای سبز ۱۵٪ ساقه گیلاس گیاه ورسک برگ گیاه گزنه رازیانه گیاه چای ترش سیاه توسه دارچین ۴٪ میوه رازیانه استویا برگ رزماری

128,000 تومان 10,400 تومان

چای سبز دیلما
دمنوش های میوه ای و گیاهی با تکه های طبیعی میوه و ارگانیک حاوی ۲۰ عدد تی بگ. شهرت چای سیلان به کیفیت ممتاز آن است در حالی که چای دیلما تصویری متفاوت از طعم واقعی چای اصیل سیلان را ارائه کرده است.

11,000 تومان

چای لاغری دوغوش طعم توت فرنگی
مناسب برای رژیم های لاغری با عطر و طعم دلپذیر توت فرنگی 20 عدد چای کیسه ای روکش دار در هر بسته ساخت کشور ترکیه

14,000 تومان 11,500 تومان

چای لاغری دوغوش طعم زردآلو
مناسب برای رژیم های لاغری با عطر و طعم دلپذیر زردآلو 20 عدد چای کیسه ای روکش دار در هر بسته ساخت کشور ترکیه

12,800 تومان 10,400 تومان

چای لاغری دوغوش طعم گیلاس
مناسب برای رژیم های لاغری با عطر و طعم دلپذیر گیلاس 20 عدد چای کیسه ای روکش دار در هر بسته ساخت کشور ترکیه

12,800 تومان 10,400 تومان

چای لاغری دوغوش چند گیاه
مناسب برای رژیم های لاغری با عطر و طعم دلپذیر چند گیاه (گیاهی) 20 عدد چای کیسه ای روکش دار در هر بسته ساخت کشور ترکیه

12,800 تومان 10,400 تومان

چای احمد وانیل تی بگ 20 عددی
دمنوش های میوه ای و گیاهی با تکه های طبیعی میوه و ارگانیک حاوی ۲۰ عدد تی بگ شرکت احمد که از طبیعت بکر سیلان تهیه شده و به بازار جهان عرضه می شود.

11,000 تومان 10,000 تومان