چپس و پفک یکی از تنقلات بسیار خوشمزه و محصولی متنوع می باشد که به جرات می توان گفت اشخاص زیادی هستند که حتی به چیپس ویا پفک وابستگی خاصی دارند و همین مسئله جهانی باعث این شده تا تولید گنندگان چیپس و پفک را به تولید در مدلها و طعمهای بیشتر ترقیب کنند چرا که تقاضایی این دو محصول در بازار جهانی بسیار زیاد می باشد. همه ما در زمان اوقات فراغت و یا تماشای یک مسابقه ورزشی و یا یک دوره همی و یا در زمان دیدن یک فیلم در سینما و یا در خانه و یا قدم زدن در یک پارک و باغ وحش به اولین چیزی که برای خوردن و سرگرم شدن فکر می کنیم چیپس و پفک است حال هر شخصی طبق سلیقه و ذائقه غذایی خود بسراغ طعم و مزه مد نظر خود در فروشگاها می گردد. در این میان چندین برند هستند که در تولید چیپس و پفک حرف های زیادی برای گفتن دارند مثل شرکت پرینگلز که به واقع چیپس های تولیدی این کمپانی بسیار درجه یک و خوشمزه می باشد و با ترکیب طعم های مختلف بسیار خاص مزه های جدید و نوعی را تولید می کند مانند ترکیب خامه ترش با پیازچه و یا پیاز و پنیر و ...

25 %
پفک توپی مستر کریپس
پفک توپی مستر کریپس از آرد ذرت، روغن سبزیجات و برنج تشکیل شده است. این محصول بدون رنگ غیرطبیعی و مواد افزودنی است. خوراکی مناسب برای کودکان و بزرگسالان است.

9,750 تومان

25 %
پفک حلقه ای مستر کریپس
پفک حلقه ای مستر کریپس از پوره سیب زمینی و روغن سبزیجات تشکیل شده است. پوره های سیب زمینی به صورت حلقه های کوچک درست شده است. این محصول بدون مواد غیر طبیعی است.

9,750 تومان