توجه : قیمت  اجناس داخل گیف باکس ها نسبت به قیمت روز تغییر میکنند و نسبت به موجود یا نا موجود بودن اجناس نیز تغییر میکنند.

 

روز عشق 14 فوریه ( اواسط زمستان ) است که اگر نگاهی به جست و جو عبارت روز عشق و کادو آن در گوگل بیاندازیم مشخص می شود از اواسط دی ماه تا دو روز بعد از روز عشق جست و جوی عبارت های بالا بسیار زیاد است و این نشان از تقاضای بالای خرید کادو عشق و اهمیت این مناسبت جهانی است.

همه ما عزیزانی داریم که به آنها عشق می ورزیم که می توانیم در این روز با کادو عشق آنها را خوشحال کنیم و هرگز فراموش نکنید، لازم نیست کادو عشق شما گران قیمت باشد زیرا کادو تنها یک نماد برای ابراز عشق است.

شما می توانید کادوهای مخصوص روز عشق را با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه اینترنتی شوکوباکس پیدا کنید.در این صفحه کادو عشق به صورت جعبه هدیه آورده شده است و اگر قصد خرید محصولات بیشتری را دارید از دسته های جعبه گل و عروسک نیز بازدید کنید.

در این قسمت کادو عشق را با انواع قیمت، سایز جعبه های کادویی مخصوص عشق و متناسب با هر سلیقه ایی قرار داده ایم. در ضمن نگران قیمت ها نباشید چون قیمت کادو عشق و اقلام کادو عشق، در فروشگاه شکوباکس قابل تغییر و کم و زیاد کردن است و شما می توانید مطابق با بودجه و میل خود کادو عشق مد نظرتان را تهیه کنید و سفارش کادو عشق خود را با تاریخ و محل تحویل آن، به شوکوباکس بدهید تا بدون هزینه ایاب و ذهاب در تهران به عزیز مورد نظرتان برساند.

 

نکاتی که باید درباره کادو عشق و روز عشق در نظر داشته باشید.

 

  • - برای جذابیت بیشتر کادو عشق حتما باید از رنگ های شاد در آن استفاده کنید.
  • - بعضی چیزها همیشه برای کادو دادن مناسب هستند! مثل شکلات، جعبه گل، عروسک و جعبه های هدیه مخصوص عشق
  • - کادو عشق باید یک کادوی خاص باشد، معمولا رنگ قرمز و صورتی نشانه عشق و دوستی است باید در کادوی شما وجود داشته باشد. یک قلب در کادو حتما جعبه کادو را جذاب تر و عاشقانه تر خواهد کرد.
  • - بهتر است برای روز عشق یک کافه دنج را انتخاب کنید.
  • - هدیه عشق یا روز عشق به سن مربوط نیست بنابراین به غیر از شکلات ، جعبه گل و عروسک و .. می توانید هدیه های دیگه ای رو با توجه به سن عزیزانتان انتخاب کنید.
  • - بهترین راه برای دادن کادو عشق این است که خودتان آن را بدهید تا اینکه توسط مامور پست آن را به دست عزیزانتان برسانید.
  • - برای آخرین راه اگر وقت کافی ندارید شوکوباکس بسته عاشقانه شما را به دست معشوتان خواهد رساند.
تابلو فلزی طرح درب نوشابه با طرح برجسته
تابلوهای فلزی با طرح در نوشابه در شکلهای مختلف به صورت برجسته بهترین هدیه برای اطاق خواب عزیزان شما

220,000 تومان 190,000 تومان

تابلو فلزی طرح برجسته
تابلو فلزی با طرح برجسته بهترین هدیه برای اطاق خواب عزیزان شما

250,000 تومان 198,000 تومان