عروسک ها همیشه نمادی از شخصیت خاطره انگیز و یا خوبی و یا بدی هر موجودی بوده و با دادن و یا دیدن آنها ما به یاد خاطرات و یا اشخاص مربوط به دوره های مختلف زندگیمان می افتیم ولی در اکثر مواقع عروسک ها نقش آفرین یک خاطره خوب و یا حادثه و روز خوب در زندگی مان را ایفا می کنند. دادن و یا هدیه کردن یک عروسک ،دیگر به آداب و رسوم خیلی از نقاط دنیا و یا نماد هر کشور تبدیل شده و اکثراً این خانم ها هستند که از کودکی تا پیری خود عروسک های خود را عزیز می دارند البته این به این معنا نیست که آقایان به عروسک علاقه ایی ندارن خیر، اتفاقاً کاملاً بلعکس چون حداقل یک عروسک در زندگی هر مردی بوده و روز بسیار عزیزی را یادآوری می کند و یا یاد شخص عزیزی را در اون زنده نگه میدارد.

در روزها و مناسبت های مانند روز عشاق و یا ولنتاین و یا سپندار مزدگان ایرانی عروسک های زیبا و رنگارنگ در کنار هدایای دیگر نقش مهمی را ایفا می کنند. تقزیباً می توان گفت از هر موجود زنده ایی در روی کره خاکی ما هزاران مدل از آن عروسک وجود دارد

در فروشگاه شوکوباکس عروسک مخصوص کادوی ولنتاین و کادوی سپندارمذگان و کادوی تولد موجود می باشد و به سلیقه خود می توانید عروسک ها را برای مراسم مد نظر خود انتخاب نمایید.

عروسک خروس رنگارنگ
عروسک خروس با دم رنگارنگ و جنس پنبه ای که هم به تنهایی و هم می تواند در کنار هدیه شما مکمل خوبی برای روز ولنتاین و مناسبتهایی همچون روز عشاق باشد.

50,000 تومان 45,000 تومان

عروسک موزیکال خروس گیتار زن
عروسک خروس زرد رنگ موزیکال گیتار به دست که هم به تنهایی و هم می تواند در کنار هدیه شما مکمل خوبی برای روز ولنتاین و مناسبتهایی همچون روز عشاق باشد.

45,000 تومان 40,500 تومان

عروسک خرس لاو صورتی
عروسک خرس سفید رنگ با قلب صورتی love you که هم به تنهایی و هم می تواند در کنار هدیه شما مکمل خوبی برای روز ولنتاین و مناسبتهایی همچون روز عشاق باشد.

120,000 تومان 99,000 تومان

عروسک مرغ مخملی
عروسک مرغ سفید رنگ با تاج و گردن قرمز رنگ که هم به تنهایی و هم می تواند در کنار هدیه شما مکمل خوبی برای روز ولنتاین و مناسبتهایی همچون روز عشاق باشد.

26,000 تومان 23,500 تومان

عروسک مینیون متوسط
عروسک شخصیت مینیون زرد رنگ با عینک مشکی که هم به تنهایی و هم می تواند در کنار هدیه شما مکمل خوبی برای روز ولنتاین و مناسبتهایی همچون روز عشاق باشد.

30,000 تومان 27,000 تومان

عروسک مینیون کوچک
عروسک شخصیت مینیون زرد رنگ با عینک مشکی که هم به تنهایی و هم می تواند در کنار هدیه شما مکمل خوبی برای روز ولنتاین و مناسبتهایی همچون روز عشاق باشد.

15,000 تومان 13,500 تومان

عروسک گوزن بابانوئل ایستاده
عروسک گوزن بابانوئل کریسمس ایستاده با پیراهن کرمی و شلوار و کلاه قرمز که هم به تنهایی و هم می تواند در کنار هدیه شما مکمل خوبی برای روز ولنتاین و مناسبتهایی همچون روز عشاق باشد.

50,000 تومان 45,000 تومان

عروسک کاپ کیک
عروسک کاپ کیک عروسک دختر پارچه ای است با رنگبندی های شاد و متنوع که دامن آن یا به شکل گلدان قرار میگیرد یا دامن آن بحساب می آید.که هم به تنهایی و هم می تواند در کنار هدیه شما مکمل خوبی برای روز ولنتاین و مناسبتهایی همچون روز عشاق باشد.

12,000 تومان

عروسک کوالا کوچک
عروسک کوالا طوسی رنگ مخملی سایز کوچک که هم به تنهایی و هم می تواند در کنار هدیه شما مکمل خوبی برای روز ولنتاین و مناسبتهایی همچون روز عشاق باشد.

15,000 تومان

عروسک سونیک NICI
عروسک شخصیت سونیک که کارتونی محبوب برای کودکان است و یا بزرگسالان را به یاد خاطرات کودکیشان می اندازد

22,000 تومان 19,800 تومان

عروسک خوک
عروسک خوک با جنس پاچه نرم و دامن صورتی رنگ و پیراهن خال خالی که هم به تنهایی و هم می تواند در کنار هدیه شما مکمل خوبی برای روز ولنتاین و مناسبتهایی همچون روز عشاق باشد.

19,000 تومان

عروسک باب مارلی
عروسک شخصیت معروف باب مارلی با لباس های سنتی کشور آفریقا که می تواند بتنهای یک هدیه فانتزی و زیبا بحساب بیاید و یا به عنوان یک دکور قشنگ در خودروی شما باشد.

32,000 تومان