تقریباً اکثر تولید کنندگان محصولات غذایی در سبد تولیدات خود چندین مدل کیک های خوراکی با طعم های مختلفی دارند که ما در انتخاب و مصرف آنها نگاه حساسی به نام برند آن داریم چراکه طعم و مزه آن برایمان بسیار مهم است و چون کیک جزء میان وعده های روزانه اصلی ما بحساب می آید امکان ندارد هر شخصی برند مد نظر خود را در انتخاب کیک میان وعده خود نداشته باشد.

کیک هایی مانند برونی و کارام و هوبی و آلبنی و اوزمو و اولالا و نستله و کافی جوی و ریسز و ... تعداد بسیار زیادی که نام بردن تک به تک کیک ها و مدل ها و برندهای آن واقعا مقدور نیست، در سبد مصرفی هر شخصی با هر سنی از بچه های مدرسه گرفته تا کارمندان و کارگران عزیز و حتی پدر بزرگ ها و مادر بزرگان ما قرار دارند و شوکوباکس برای اینکه بتواند تمام سلیقه های مشتریان خود را برآورده کند تمام کیک های خوشمزه و بنام را در کنار هم قرار داده است.

کیک براونی اتی
کیک اتی برانی کیک شکلاتی با تکه های فندق و روکش شکلات و ساخت کشور تریکه می باشد و با اتی کارام هم خانواده می باشد.

7,500 تومان 6,500 تومان

کیک اتی براونی 200 گرمی
کیک اتی براونی 200 گرمی، کیک شکلاتی با تکه های فندق و روکش شکلات و ساخت کشور ترکیه می باشد و با اتی کارام هم خانواده می باشد.

8,500 تومان

اتی براونی اینتستن | eti browni intense
کمپانی ETI با رویای شخصی با نام Firuz Kanatlı شروع شد و توسط خود او در سال 1961 در ترکیه تاسیس گردید. سفر اتی با حس شجاعت، از خود گذشتگی و نوآوری تعداد انگشت شماری از مردمی که با انگیزه و بلند پروازی کار می کردند آغاز گردید. اتی رشد و توسعه یافت و با تلاش بسیار در ارائه محصولات با کیفیت به اولین نام تجاری ترکیه ای تبدیل شده است که در مواقع جشن و شادی به ذهن می آید.

8,500 تومان 6,000 تومان

پاپ کیک اتی گوآ |eti pop kek goa
کیک پاپ کک گوا شکلاتی اتی – ۵۶ گرم: این محصول می تواند گزینه مناسبی برای عصرانه یا صبحانه شما باشد و از آن لذت ببرید. همچنین برای تغذیه ی مدرسه کودکان نیز خیلی مناسب است. شما می توانید این کیک ها را به همراه چای، قهوه شیر، شیرکاکائو و… میل کنید.

7,500 تومان 6,800 تومان