Alternate Text

هنر بادکنک آرایی

1396/8/16 15:27:8   سه شنبه
هنر بادکنک آرایی ادبیات خاص خود را دارد و چون افراد مختلف هر نوع بادکنک آرایی را به زعم خود نام گذاری میکنند و به صورت شرکت یا موسسه های تخصصی فعالیت نمی کنند به همین دلیل نام های متعددی برای بادکنک آرایی بوجود آمده است ، در این قسمت میتوانید اطلاعات خوبی جهت نام و منظور هر کدام از طرح ها بدست آورید .
Alternate Text

پیدایش جشن تولد

1396/8/15 15:37:10   دوشنبه
با توجه به نوشته هرودوت تاریخ نگار مشهور یونانی در کتاب تواریخ خود نوشته است: در میان همهٔ روزهای سال، روزی که بیش از همه توسط ایرانیان جشن گرفته می‌شود، زادروز آنان است. جشن تولد یا جشن زادروز همانطور که گفتیم ریشه تاریخی عمیقی دارد و لی در طی این سالها دستخوش تغیرات بسیار زیادی شده است که سعی می کنیم کوتاه ولی مفید از اول تا به امروز برایتان باز گو کنیم:
Alternate Text

قهوه فوری علی کافه (alicafe)

1396/8/13 14:41:25   شنبه
ما با تولید عطر و طعم غنی در قهوه فوری قلب تمام دوستداران قهوه در جهان را مجذوب خود کرده اییم. این شعار کمپانی مالزیایی علی کافه ( Alicafe ) است که نامش برای گوش بسیاری از دوست داران قهوه در تمام دنیا آشناست.
Alternate Text

تاریخچه برند مک دونالد

1396/8/10 16:53:35   چهار شنبه
مشهورترین و موفق ترین رستوران زنجیره ای در جهان، مک دونالد زمانی که برادرهای مک دونالد اولین هات‌داگ فروشی خودشان را افتتاح کردند تصور نمی‌کردند با همکاری ری کراک رستورانشان تبدیل به محبوب‌ترین رستوران زنجیره‌ای جهان خواهد شد. در مرور تاریخچه مک دونالد با ما همراه باشید.
Alternate Text

آدامس بجویم یا نه!!!؟؟؟

1396/8/6 16:32:57   شنبه
کلمه آدامس از نام Thomas Adams گرفته شده است. وی در سال۱۸۷۱ یک ماشین خودکار برای کارخانه آدامس طراحی کرد که با انداختن پول در سوراخ آن؛ جنس مورد نظر از آن خارج می شد. در سال ۱۸۸۸ اولین آدامس توسط آن ماشین در ایستگاه زیرزمینی شهر نیویورک فروخته شد.
Alternate Text

تاریخچه روز ولنتاین و سپندارمذگان

1396/8/4 13:3:19   پنجشبه
تاریخچه روز ولنتاین و سپندارمذگان از یکدیگر کاملاً جدا هستند، تاریخچه روز ولنتاین را باید در اروپا جستجو کرد ولی تاریخچه روز سپندارمذگان را در تقویم ایرانیان باید جست. تاریخچه روز ولنتاین از لابه لای جنگ های طولانی و طاقت فرسای رومیان بیرون آمد و در نهایت بی رحمی و کشتار فراوان مردم، دوباره معجزه عشق خود را پدیدار نمود. جایی که حتی خود جنگ آوران نیز از کشتار مردم و یا دشمنانشان خسته شده بودند و جسم و روح خود را نیازمند آرامش دانستند. تاریخچه روز ولنتاین را مردم عادی رقم نزدند، بلکه خود جنگ آوران و جنگ جویان بودند که از بی رحمی و کشتار خسته شده بودند. ولی سپندارمذگان در اوج تمدن و در کمال آرامش شکل گرفته و نیاز عشق و محبت به خود و دیگران در پیشینیان ما از اول وجود داشته و حالا نوبت ماست که آنرا گرامی بداریم.
Alternate Text

چای دوغوش

1396/8/2 14:47:56   سه شنبه
شعار تبلیغاتی این شرکت بعد از راه اندازی چای سبز و میوه ایی و رژیمی خود غوغایی در بازار های جهانی بپا کرده و سوال اکثر مشتریان خوراکی های رژیمی و لاغری این است که آیا این شعار واقعیت است یا نه؟ در نظر داشته باشیم که هیچ رژیمی به تنهای با مصرف یک چای امکانپذیر نمی باشد، ترکیبات چای دوغوش با توجه به نوع تولید اورگانیک و کیفیتی که با توجه به تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان خود داشته نشان داده تاثیر بسزایی در پیشرفت رژم لاغری داشته نمی خواهیم از نوع ترکیبات و اینکه چگونه می شود که این تاثیر را می گذارد بگوییم ولی گوشه ایی از آن را اگر بدانیم بد نیست و بصورت کوتاه عرض می کنیم که: اگر ترشح آنزیم‌های بزاق و روده که وظیفه هضم و جذب مواد قندی در بدن را دارا هستند، کاهش بیاید، پس مواد قندی موجود در غذا جذب بدن نمی‌شوند، در این هنگام وقتی که مواد قندی کافی برای سوخت ساز بدن وجود ندارد و جذب نمی‌شود، بدن راه حلی جز سوزاندن چربی‌های ذخیره شده ندارد و این مکانیزم چای لاغری DOGUS است.
Alternate Text

بلک فرایدی چیست (Black Friday) و چه زمانی از سال برگزار می شود؟

1396/8/1 13:45:48   دوشنبه
امروزه اکثر کشورها روز پس از عید شکر گزاری را به کارمندان خود مرخصی می دهند تا به خرید عید خود بپردازند و تجار و فروشگاه های خورد و کلان و عادی و جهانی از این فرصت استفاده بزرگی می کنند به این شکل که اجناس خود را به شکل ماورائی تخفیف می دهند و جالب است بدانید مردم از یک روز قبل از جمعه سیاه (Black Friday) در صفهای طولانی فروشگاه ها می ایستند تا بتوانند قبل از تمام شدن اجناس آنها را با تخفیف بسیار عالی خرید کنند.
Alternate Text

تاریخچه سس

1396/7/26 17:44:21   چهار شنبه
برای مزه دار کردن غذاها از چاشنی ها استفاده می شود و سس یک چاشنی غذاست که مایع غلیظ و رنگی است که برای طعم دادن به غذاها استفاده می شود. سس یک واژه فرانسوی است که به عنوام وامواژه در زبان فارسی بکار برده می شود. سس انواع مختلف و بسیاری دارد مانند :
Alternate Text

چیپس پرینگلز

1396/7/24 15:57:0   دوشنبه
چگونه شد که چیپس به سبد غذایی ما وارد شد که آن هم خیلی ساده و بصورت کاملاً ابتدایی و برای حالگیری بین یک مشتری و یک آشپز در یک رستوران کوچک و ساده در آمریکا و ایالت نیویورک بنام دریاچه ماه در زمستان سال 1853 به وقوع پیوست : مشتری که اعتراض خود را به آشپز به بهانه نپخته بودن سیب زمینی هایش برد و آشپزی که برای انتقام از مشتری دوباره همان سیب زمینی ها را مانند ورقه کاغذ ورقه ورقه کرد و نمک فراوان زد و آنقدر تردش کرد که در خوردن مشتری را آزار دهد، و همین کافی بود بجای لذت انتقام، لذت خوردن یک غذای بی نظیر را به مشتری داد و صاحب رستوران بلافاصله این موضوع را الگو قرار داد و از همان لحظه به بعد داستان چیپس شروع شد البته کافیست به لغت انگلیسی آن توجه بفرمایید Chips بله یعنی بسیار معمولی Chip+s به همین راحتی و معمولی بوجود آمد و دنیا را عاشق خود کرد.